Mój synek pokochał Panią Dr. Zdarza mu się udawać, że ma katar z nadzieją, że pójdziemy do Pani Dr. Ja też mam absolutne zaufanie do jej poczynań, nigdy nas nie zawiodła. Niestety dzisiaj nie możemy korzystać z porad Pani Dr, bardzo żałujemy. Błądzimy po pediatrach ale żaden z nich nie jest naszą ukochaną Panią Dr.

Pani dr jest najlepszym lekarzem jakiego w życiu spotkałam.Lekarz z powołania.Ma podejście do pacjentów,szczegółnie tych najmniejszych :) widać ,że wkłada całe serce w swoją pracę.Mój 4 letni synek często chorował.Najgorzej było jak złamał w wieku 2 lat rączkę i to z przemieszczeniem.Po tygodniu dostał gorączki 40 stopni...Pani dr skierowała Nas na wszystkie potrzebne badania obawiając się ,że to zapalenie kości.Na szczęście skonczyło się tylko na antybiotyku.Takich przykładów mogę wymieniać mnóstwo...z czystm sumienie polecam Panią dr..mimo,że jest się bardzo ciężko dostać i czasami trzeba swoje odczekać...ale naprawdę warto. Ps.Mały pacjent Adrianek z mamą :-)

Gdyby takich Pań Doktor było więcej nikt nie zastanawiałby się nad problemami z NFZ, ustawą zdrowotną, refundacją. Ta Pani Doktor nie potrzebuje wystawiać recept by leczyć. Jej osobowość uśmierza każdy ból i problem :-) Warszawa potrzebuje właśnie takich osób i budować swoją tożsamość. Serdecznie pozdrawiam.

Od pierwszego kontaktu budzi zaufanie kompetencją i skupieniem na pacjencie. Kultura rozmowy trochę jak nie z naszej rzeczywistości, oby przetrwała jak najdłużej. Rozumiem żal pacjentów z Wrocławia i cieszę się z pojawienia się Pani dr w W-wie.

Od pierwszego kontaktu budzi zaufanie kompetencją i skupieniem na pacjencie.

Jest rewelacyjna oby więcej takich lekarzy!!Pani Doktor proszę wracać do Wrocławia!!Pozdrawiamy

Witam Pani Doktor proszę do nas wracać!Bardzo nam Pani brakuje - nie ma lepszego pediatry od Pani. Wspaniała kobieta i pediatra!!!Oczywiście życzymy wszystkiego dobrego w W-wie! Pozdrawiamy Aleks z mamą!

Witam

NAJWSPANIALSZA LEKARZ NA ŚWIECIE!!!! DRUGIEJ TAKIEJ W DOLMEDZIE NIE BĘDZIE! MIAŁA REWELACYJNE PODEJŚCI DO DZIECI MOJE MŁODSZE DZIECKO TYLKO JEJ SIĘ DAWAŁO BADAĆ NIE WIEM DO KOGO TERAZ BĘDZIEMY CHODZIĆ. BEZ PROBLEMU DAWAŁA SKIEROWANIA,TŁUMACZYŁA CHOROBY I BYŁA PRZESYMPATYCZNA.BĘDZIE NAM JEJ BRAKOWAĆ:D.E.K.J.

NAJWSPANIALSZA LEKARZ NA ŚWIECIE!!!!
DRUGIEJ TAKIEJ W DOLMEDZIE NIE BĘDZIE!

Super Lekarz. Wspaniała Pani Doktor miła i ujmująca.No i do tego czarująca kobieta więc aż się chce chorować.:-) Uwielbiam Ją. Albert.

Albert.

Właściwy człowiek, na właściwym miejscu. Wspaniała pani doktor, z wiedzą, doświadczeniem, sercem, intuicją, rewelacyjnym podejściem do dzieci, a także i do ich rodziców :-) Pani Doktor, bardzo nam Pani brakuje, tęsknimy i pozdrawiamy serdecznie. 5-letnia Patrycja z mamą

Pani Doktor, bardzo nam Pani brakuje, tęsknimy i pozdrawiamy serdecznie.
5-letnia Patrycja z mamą

Najlepszy lekarz jakiego poznałem. Naprawdę przyjemnie chorować :)

Najlepszy lekarz jakiego poznałem. Naprawdę przyjemnie chorować :)

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wrocław"?

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101