lekarz Małgorzata Kalinowska-Michalak

Anestezjolog, Pediatra

Super kobieta ;) takiego lekarza jak pani doktor nigdy nie bedzie!! Jest najlepsza!! Leczyla mnie a teraz moje dzieci super :)

WSPANIAŁY LEKARZ, JAKO JEDYNY W PŁOŃSKU GODNY ZAUFANIA I ODDANY SWOIM PACJENTOM. MAM DWÓJKĘ DZIECI 13 I 5 LAT I ZAWSZE LECZĘ MOICH CHŁOPCÓW U PANI DOKTOR MICHALAK.

Najlepszy lekarz pediatra w Płońsku. Zawsze chodzę z dziećmi tylko do dr. Michalak, jest kompetentnym lekarzem.

Wspaniały lekarz, trudno spotkać drugiego tak wspaniałego lekarza. Wszystkim gorąco polecam.

Wspaniały lekarz, trudno spotkać drugiego tak wspaniałego lekarza.
Wszystkim gorąco polecam.

Nie wiem co bym zrobiła gdyby nie było Pani Michalak. Jest wzorem do naśladowania jako lekarz. Brak mi słów żeby wyrazić jak świetnym jest specjalistą. Dodam tylko, że w okresie zachorowań potrafi przychodzić do pracy dużo za wcześnie, żeby przyjąć wszystkich małych pacjentów. Oby więcej takich lekarzy.

polecam tą panią doktor!!! miła,uprzejma, ma dobry kontakt z dzieckiem!!!

polecam tą panią doktor!!!
miła,uprzejma, ma dobry kontakt z dzieckiem!!!

Świetny fachowiec, zawsze pomocna i uprzejma. Z całego serca polecam i życzę każdemu być pod opieką takiego lekarza:) Bardzo dziękuję Pani doktor.

Polecam tego lekarza.Nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym a zarazem "ludzkim" i uczuciowym podejściem do małego pacjenta.Zarówno podczas wizyt publicznych jak i prywatnych.

Lekarz z klasą :) Bardzo dobrze traktuje małych pacjentów i ich rodziców. Cierpliwość anielska...DZIĘKUJE w imieniu córeczki:)

Ta kobieta jest lekarzem z powołania. Dzieci ją kochają. Posiada także gabinet prywatny. Oby więcej takich lekarzy.

Ta kobieta jest lekarzem z powołania.
Dzieci ją kochają. Posiada także gabinet prywatny.
Oby więcej takich lekarzy.