Najlepszy ginekolog jakiego znam, a trochę ich się niestety w moim życiu przewinęło. Wizyta trwa tyle ile trzeba, mnóstwo pytań do pacjentki, wszystko dokładnie tłumaczone. Bardzo delikatna. A wszystko z uśmiechem i dobrym humorem. Teraz już tylko prywatnie, ale ja poznałam panią Małgosię kiedy przyjmowała na NFZ i wizyty wyglądały dokładnie tak samo. Jedno ale... mimo, że w gabinecie prywatnym to potrafi być bardzo duży poślizg nawet 2 godziny. Tak być nie powinno. Mimo to polecam z całego serca!

Kochane Panie jestem pacjentka p. doktor od niedawna. Jestem osobą młodą i miałam styczność naprawdę z wieloma lekarzami i dużo mogłabym powiedzieć. Ale o Pani doktor mam tylko pozytywne opinie wielki szacunek i zaufanie na wizytę jeżdżę po 100km do niej ale wiem, że jestem w dobrych rękach. Nie zdziera za wizytę nie operuje na siłę jeżeli jest wszystko ok to nie karze przyjeżdżać co miesiąc itp. Przy badaniu bardzo delikatna, rozmowna odpowie na wszystkie pytania poświęca czas pacjentką nie no rewelacja Polecam serdecznie tą panią!

z głębi serca polecam panią Gosie ,ciepła ,miła delikatna ,jest lekarzem bo to lubi a nie ze musi ,trafilam do pani doktor z polecenia i nie zaluje pierwsza ciaze stracilam przez nie kompetencje innej lekarki ktora rowniez jest na Polnej o ktorej sie mowi ze dyplom lekarza wogole do niej nie pasuje a Pani Gosia za mało miejsca zeby opisac co robi dla ludzi i to nie wazne czy prywatnie czy na nfz ,jestem w stanie zaplacic kazda cene za wizyte u doktor Kampioni

Najlepszy lekarz ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam! Naprawdę godna polecenia. Zrobiła wszystkie badania, wytłumaczyła, poświęca tyle czasu ile trzeba. Część badań przekraczała moje możliwości finansowe więc skierowała mnie do szpitala gdzie zrobiono mi badania za darmo. Polecam

Polecam z całego serca panią doktor! To osoba niezwykle ciepła, spokojna, troskliwa, budzącą zaufanie! Przed badaniem zawsze dokonuje wyczerpującego badania co jest pomocne przy diagnozie. Samo badanie bardzo delikatne! Pani doktor to człowiek anioł! Polecam wszystkim kobieta, które bardzo sie boja wizyt u ginekologa!

Myślę, że najwłaściwsze słowa, którymi można i należy opisać Panią Doktor, to wspaniały człowiek, bardzo dobry lekarz, dla którego pacjent jest najważniejszy. Zawsze pomocna, rzeczowa, kompetentna, potrafiąca zamienić wizytę w gabinecie ginekologicznym w "przyjemność". Poznałam Panią doktor na jej oddziale na Polnej. Trafiłam tam z izby przyjęć, przyjęta przez Panią Doktor.Potraktowała mnie bardzo ciepło, pomimo bardzo późnej pory zgłoszenia się po pomoc, zbadała bardzo delikatnie, rzeczowo wyjaśniła co się dzieje i udzieliła mi pomocy. Pacjentki i personel w szpitalu bardzo dobrze o niej się wyrażały...tak odnalzałam MOJEGO LEKARZA...To było ponad rok temu, a teraz dziękuję za Julkę;). Polecam z całego serca.

Bardzo POLECAM! Pani doktor to ciepła,przemiła i bardzo serdeczna osoba. Bez względu na to czy jest to wizyta prywatna czy na nfz zawsze jest tak samo. GORĄCO POLECAM!!!!

Bardzo kompetentna,miła i pełna ciepła osoba. Znakomity lekarz, który daje poczucie bezpiczeństwa, poświęca pacjentowi maximum czasu i stara się weprzeć w każdy możliwy sposób. Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Trafiłam do niej jako do "kolejnego" specjalisty po rozmowie z koleżanką, która się u niej leczy. To była moja czwarta ciąża...jedną poroniłam, dwoje dzieci zmarło po urodzeniu. Teraz mam zdrowego synka.Polecam wszytki tym z Was, które nie szukają "tylko" lekarza, ale cudownego Człowieka.

Przez wiele lat miałam okazję poznać wielu lekarzy ginekologów.W większości przypadków był to brak kompetencji i zrozumienia pacjenta.Dr Kampioni jest wymarzonym lekarzem,ciepła,serdeczna,delikatna zawsze wszystko wytłumaczy,nie śpieszy się.Człowiek ma wrażenie jakby w SPA była nie u lekarza:)Poza tym wykryła u mnie niedoczynność tarczycy-poprzedni lekarze zbywali moje objawy.Gorąco polecam:)

Trafiłam na Panią dr na Polnej na IP, chodziłam na wizyty, była z Nami całe 9 miesięcy i jest nadal. Zawsze służy radą, pomocą, ciepłym słowem i uśmiechem. Nie spotkałam wcześniej tak wspaniałego lekarza i nie wielu ludzi takich wyjątkowych jak Pani doktor. Bardzo bardzo polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Poznań"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B