lekarz Małgorzata Kanas

Radiolog

Lekarz Anioł z cudownym podejściem do pacjenta,rzeczowy,na pewno wysokiej klasy specjalista w swojej dziedzinie,tłumaczy cały proces zabiegu.Bardzo polecam i dziękuję Pani Doktor i jej asystentce🙂jestem po zabiegu mammotomi

Doktor podchodzi do pacjenta z profesjonalizmem, empatią i szczerym sercem. Mimo wlasnego szczepienia potrafi otoczyć wielką troską pacjenta. Dziękuję ..

Do dr trafiłam z polecenia znajomej, która od lat jest zadowolona z badań u doktor. Okazało się, że potrzebna jest biopsja, którą doktor zrobiła mi natychmiast bez czekania w kolejce. Po czterech dniach miałam wynik od patomorfologa. Na szczęście nie było to nic groźnego. Nigdy jeszcze lekarz nie potraktował mnie tak miło i poświęcił tyle uwagi.

Onkolog do którego mam zaufanie zalecił mi wykonywanie badań tylko u dr. Kanas. Wkrótce okazało się, że Pani doktor wykryła u mnie zmianę "in situ", to najwcześniejsza postać nowotworu złośliwego, była bardzo uprzejma i pomogła mi przejść te trudne chwile. Potem onkolog powiedział mi, że niewielu lekarzy jest w stanie odróżnić taką zmianę od normalnej tkanki. Miałam zabieg oszczędzający, nadal mam pierś, wszystko jest w najlepszym porządku. Dla mnie to anioł nie lekarz.