lekarz Małgorzata Kanik-Wręczycka

Dermatolog

Pani doktor bardzo miła, wrażliwa, skupiona na problemie pacjenta, cierpliwa. Potrafi słuchać i rozmawiać. Profesjonalna w swojej dziedzinie i nie tylko - ma szersze spojrzenie poza swoją specjalizacją. Czy zastosowana terapia do postawionej diagnozy okaże się skuteczna zobaczę za miesiąc. Może zabrakło mi tylko skierowania na jakieś badania czy pobrania materiału do badania dodatkowego przed zastosowaniem terapii, ale to jeszcze przed nami jeśli zastosowane środki nie dadzą oczekiwanego efektu. Wg mojej opini - lekarka godna polecenia.

Zenada! Nie widzi problemu (wysypka na stopach) PRZEZ SZKLO POWIĘKSZAJĄCE !!! a farmaceuta w aptece trafnie rozpoznaje problem i proponuje masc za 3,99zl,a nie 36zl-taka byla przepisana przez dr Wreczycka (nie wiem zreszta po co,bo jak sama powiedziala, zadnego problemu ze stopami nie ma). Profilaktycznie przepisala masc, ktora okazala sie zwyklym intensywnie nawilzajacym kremem na zrogowaciala skóre. NIe wspomne juz o tym,ze przyjela mnie prywatnie w godzinach przyjec w ramach NFZ (wczesniej telefonicznie poinfarmowano mnie,ze najblizszy termin NFZ to miesiac oczekiwania). Nie polecam! w zadnym wypadku

Nie polecam! w zadnym wypadku

Miałem problem ze stopami. Pani doktor zerknęła i przepisała maść. Z tym, że skóra jest trochę specyficzna i musiałem wypróbować chyba z 3-4 maści, aż w końcu trafiłem na tą właściwą.

Pani doktor zerknęła tylko na sekundę na skórę, przy czym uczepiła się dwóch krostek, które mi wyskoczyły- kiedyś walczyłam z tym problemem, ale przyszłam z czymś innym. Przepisała antybiotyk (co w ogóle nie dotyczyło problemu, z którym przyszłam) i maść, która ma silne drażniące działanie, co w moim przypadku stanowczo pogorszyłoby stan skóry wycieńczonej zabiegami przeciwtrądzikowymi. Wizyta trwała bardzo krótko, przy czym nie został przeprowadzony żaden wywiad, żadnego zainteresowania wcześniej stosowanymi lekami itp. po prostu w ciemno przepisane ''leki'', z czego zapewne ma korzyść. jestem zawiedziona, bo nie padła ani jedna sensowna porada dotycząca mego stanu skóry.