lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuklekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk - zdjęcie profilowe

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Specjalista dermatolog, specjalizuje się w dermatologii estetycznej, posiada ponad 10-letnie doświadczenie zabiegowe, szkoleniowiec, uczestniczka wielu kongresów medycyny estetycznej w Polsce i za granicą, także wielu kursów potwierdzonych certyfikatami.

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Uprzejmość, profesjonalizm, życzliwość - każdemu kto szuka lekarza legitymującego się takimi cechami serdecznie polecam Panią Doktor Oleszczuk. Naprawdę warto !!!

Idealny lekarz!Jestem zadowolona z efektów jej pracy.Polecam każdemu jak najbardziej.

Wyjątkowo miła pani doktor, kompetentna, nie spieszaca sie i wyjasniajaca wszystko, o co zapyta klient. Polecam serdecznie!