lekarz Małgorzata Kęnska

Profesjonalne podejscie do pacjenta,uprzejmosc oraz cierpliwosc ☺ Moja pierwsza wizyta odbyla sie bezbolesnie, jak mam zle doswiadczenie z dentystami tak moge w 100% polecic pania Malgorzate.

z tego co się dowiedziałam to będzie pierwszy gabinet stomatologiczny w Przemyślu, który będzie stosował komputerowe znieczulenie nasiękowe jak i przewodowe z zastosowaniem THE WAND STA podczas zabiegów stomatologicznych w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego NFZ przy wszystkich zabiegach stomatologicznych gdzie będzie taka potrzeba, bez żadnych opłat, wszystko w ramach ubezpieczenia, zapisy są już prowadzone dla osób które będą korzystać bezpłatnie z zabiegów takich jak usunięcie zęba, trepanacji jak i dewitalizacji zęba jak i podczas plombowania zębów. Podczas leczenia kanałowego będzie także stosowane urządzenie komputerowe zwane endometrem. I to wszystko bez żadnych opłat w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

Bezboleśnie, estetycznie, i z uśmiechem na twarzy! takich dentystów nam trzeba. POLECAM! I uprzedzam, terminy około 2 miesięcy na wizytę prywatną.

polecam jak najbardziej, estetyczne plomby, tylko długo się czeka, prawie miesiąc na prywatna wizytę, ale warto. Polecam z czystym sumieniem wszystkim którzy chcą mieć ząbki zrobione estetycznie

Witam, bardzo polecam tą Panią doktor, nie odstawia fuszerki tak jak poprzedni mój lekarz tylko przede wszystkim robi na bardzo dobrych i drogich materiałach co przekłada się na cenę usługi, ale to nie o to chodzi, kompleksowa obsługa , jak czegoś nie jest pewna zasięga opinii kolegów i koleżanek, a przede wszystkim szkoli się na sympozjach a nie tak jak inni nic nie robią, polecam jak najbardziej.

188.141.88.117 to numer ip z Irlandii z miasta Dublin prokuratura przekazała wniosek o sprawdzenie w historii kto i skąd łączył się z tego numeru , laiuku pakoj manatki bo cie zaje,.......

protezy częściowe są super, jeszcze nigdy takich protez nie miałem, żadnych korekt, żadnych ucisków, od razu siadły perfekcyjnie, i po raz kolejny się przekonałem że to są jedni z lepszych lekarzy w Przemyślu, i wszystkim polecam z czystym sumieniem!

odradzam lekarza u Ledwonia, po ich leczeniu wylądowałem na pogotowiu, spuchnięty, ze stanem ropnym po rzekomo leczeniu kanałowym za które zapłaciłem u ledwonia a on mi powiedział ze gwarancji nie daje, Pani doktor ratowała zęba prawie 3 miesiące aż w końcu się udało, okazało się ze w kanale jest narzędzie złamane i tak lekarz ledwoń wyleczył mi zęba, całkowity brak znajomości leczenia zębów u niego, gdyby nie tam Pani to bym stracił zęba a tak mam go nadal!!! nie stuka wsiąść kasę i mówić ze to jest powikłanie, bo narzędzie to nie jest powikłanie!!! POLECAM TĄ PANIĄ WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ JAKIEKOLEIWK PROBLEMY Z ZĘBAMI A JUŻ NIE WSPOMNĘ O LEDWONIU BO TO PRAŻKA!!!!
PANI DR KĘNSKA TO JEST TO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkim polecam Tą Panią Kęnskę oraz Panią Pawlak i Panią Wojdyło, naprawdę, moje zęby przeszły przez ręce Tych Pań i jestem bardzo zadowolona, wręcz odradzam Peczenko, niekompetentna w dziedzinie stomatologii.

bez dopłat na NFZ plomba 100 złotych z tego co widziałem z firmy VOCO , i jestem bardzo zadowolona, a tak jak jest z dopłatami bo u tej Pani doktor nie ma dopłat na NFZ a w innych gabinetach są wiec jak to jest?