lekarz Małgorzata Kęnska

Profesjonalne podejscie do pacjenta,uprzejmosc oraz cierpliwosc ☺ Moja pierwsza wizyta odbyla sie bezbolesnie, jak mam zle doswiadczenie z dentystami tak moge w 100% polecic pania Malgorzate.

Bezboleśnie, estetycznie, i z uśmiechem na twarzy! takich dentystów nam trzeba. POLECAM! I uprzedzam, terminy około 2 miesięcy na wizytę prywatną.

polecam jak najbardziej, estetyczne plomby, tylko długo się czeka, prawie miesiąc na prywatna wizytę, ale warto. Polecam z czystym sumieniem wszystkim którzy chcą mieć ząbki zrobione estetycznie

Prosze nie zglaszac sie na protetyke, bardzo nieprofesjonalne wykonanie

Prosze nie zglaszac sie na protetyke, bardzo nieprofesjonalne wykonanie

Wszystkim polecam Tą Panią Kęnskę oraz Panią Pawlak i Panią Wojdyło, naprawdę, moje zęby przeszły przez ręce Tych Pań i jestem bardzo zadowolona, wręcz odradzam Peczenko, niekompetentna w dziedzinie stomatologii.

protezy częściowe są super, jeszcze nigdy takich protez nie miałem, żadnych korekt, żadnych ucisków, od razu siadły perfekcyjnie, i po raz kolejny się przekonałem że to są jedni z lepszych lekarzy w Przemyślu, i wszystkim polecam z czystym sumieniem!

z tego co się dowiedziałam to będzie pierwszy gabinet stomatologiczny w Przemyślu, który będzie stosował komputerowe znieczulenie nasiękowe jak i przewodowe z zastosowaniem THE WAND STA podczas zabiegów stomatologicznych w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego NFZ przy wszystkich zabiegach stomatologicznych gdzie będzie taka potrzeba, bez żadnych opłat, wszystko w ramach ubezpieczenia, zapisy są już prowadzone dla osób które będą korzystać bezpłatnie z zabiegów takich jak usunięcie zęba, trepanacji jak i dewitalizacji zęba jak i podczas plombowania zębów. Podczas leczenia kanałowego będzie także stosowane urządzenie komputerowe zwane endometrem. I to wszystko bez żadnych opłat w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

polecam jak najbardziej, miło, przyjemnie, i przede wszystkim czysto, czyste narzędzia i czysto pod fotelem, bo u innych to jejkuś, włos się jeży..... nie będę tu opisywała co robią.....

po 10 latach panicznego strachu przed dentysta, z polecenia siostry poszłam. I jestem zachwycona. Już nikomu innemu nie oddam swoich zębów do naprawy.

Z czystym sumieniem mogę polecić tą lekarkę, jestem zadowolony oraz moje dzieci również, polecam!