lekarz Małgorzata Kęnska

dołączam się do jednej z wypowiedzi poniżej. zdecydowanie brak doświadczenia a przede wszystkim dokładności. już niegdy nie będę leczyć zębów u tej p.doktor. jestem mocno niezadowolony.

bardzo jestem zadowolona z usługi protetycznej, fachowo i bardzo starannie a nie jak inni byle tylko wcisnąć i mówić ze są takie warunki, bardzo polecam!!!

Niby grzeczna,ale jeszcze brakuje jej doświadczenia,musi jeszcze popracować,żeby się nauczyć grzeczności

to jest to, takich lekarzy to tylko ze świeczką szukać, zęby zrobione i po 2 latach podczas kontroli to tylko osad na zębach i zero próchnicy i żadnych problemów! tylko ta Pani doktor polecam!

Wspaniała pani doktor. Wiele lat nie chodziłam do dentysty ze strachu po wcześniejszych doświadczeniach. Odkąd zaczęłam leczenie u pani doktor idę na wizytę bez strachu. Wszystko przeprowadzone bezboleśnie, delikatnie i w przyjacielskiej atmosferze. Poleciłam znajomym i polecam Wam.

swietna pani doktor napewno zna sie na robocie jak nikt inny w przemyslu a szczegolnie wysmienicie potrafi wspolpracowac z pacjentem bylem u niej 3 razy w jednym tygodniu i z mila checia bym jeszcze z 3 razy poszedl polecam w 100 procentach

W końcu znalazłem zaufanego lekarza, już trzecia wizyta kontrolna i nic nie mam do leczenia , a dwa lata temu zaczynałem u Pani doktor poprawki po innym lekarzu i niestety trochę tego było. Dziś chodzi do niej cała moja rodzina i wszyscy są zadowoleni.Do takich lekarzy warto chodzić. POLECAM wszystkim!!!

zdecydowanie odradzam leczenia u dr kęnski. może i ma podejście ale jakość pozostawia wiele do życzenia. jest przede wszystkim niedokładna. zamiast poświęcić całkowitą uwagę pacjentowi to "leczy", rozgląda się i rozmawia w tym czasie z personelem. efekt jest taki, że musiałam poprawiać prawie wszystkie zęby, które u niej leczyłam.

Fantastyczna Pani doktor. Wspaniałe podejście do pacjenta.Przesympatyczna. Aż chce sie do niej chodzić( co dziwne jesli tyczy sie stomatologów). Polecam w 100%.

Fantastyczna Pani doktor.
Wspaniałe podejście do pacjenta.Przesympatyczna.
Aż chce sie do niej chodzić( co dziwne jesli tyczy sie stomatologów).
Polecam w 100%.

bardzo sympatyczna i kompetentna. polecam.

bardzo sympatyczna i kompetentna. polecam.