lekarz Małgorzata Kęnska

Ta kobieta ma naprawdę super podejście jaki i do dorosłych tak i do dzieci!. Tylko tam będę chodził na leczenie i na pewno będę zabierać za sobą moje dzieci, bo tak w ogóle to nie chcą nigdzie indziej iść jak tylko do Niej! Czysty zadbany gabinet miła pomoc stomatologiczna i sama Pani doktor jest naprawdę super!!!

odradzam lekarza u Ledwonia, po ich leczeniu wylądowałem na pogotowiu, spuchnięty, ze stanem ropnym po rzekomo leczeniu kanałowym za które zapłaciłem u ledwonia a on mi powiedział ze gwarancji nie daje, Pani doktor ratowała zęba prawie 3 miesiące aż w końcu się udało, okazało się ze w kanale jest narzędzie złamane i tak lekarz ledwoń wyleczył mi zęba, całkowity brak znajomości leczenia zębów u niego, gdyby nie tam Pani to bym stracił zęba a tak mam go nadal!!! nie stuka wsiąść kasę i mówić ze to jest powikłanie, bo narzędzie to nie jest powikłanie!!! POLECAM TĄ PANIĄ WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ JAKIEKOLEIWK PROBLEMY Z ZĘBAMI A JUŻ NIE WSPOMNĘ O LEDWONIU BO TO PRAŻKA!!!!
PANI DR KĘNSKA TO JEST TO!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo miła i uprzejma Pani doktor, polecam w 100%

bardzo miła i uprzejma Pani doktor, polecam w 100%

jest po prostu super babka, miła super ma podejście do pacjentów

jest po prostu super babka, miła super ma podejście do pacjentów

Wspaniała Pani Doktor, Z sercem podchodzi do każdego pacjenta , bardzo dobry fachowiec, lekarz z powołania!!!

sympatyczna i mila pani dr. dobry specjalista

sympatyczna i mila pani dr. dobry specjalista