lekarz Małgorzata Kiernicka

3,7
3,3
3,3

Polecam w trudnych przypadkach - uratowała mi zęby, które inni kwalifikowali do wyrwania. Natomiast jest przy tym niemiła, nabija się z ludzi, robi "bez pozwolenia", a dowiedzenie się o kosztach leczenia przed zapłatą jest chyba niemożliwe.. W dodatku nie słucha pacjentów do tego stopnia, że raz skończyłam z jej palcami w zębach i niedokończonym zdaniem.. A prywatności zero - opowiadają o problemach pacjentów w poczekalni, przy ludziach, leczenie odbywa się fotel koło fotela, z poczekalni wszystko widać, a asystentki chodzą po pomieszczeniu i zaglądają każdemu w paszcze bez potrzeby. Z ...

Z czasem się w ogóle nie liczą, Pani doktor potrafi sobie "wyjść na chwilę" w czasie umówionej wizyty, do zapłaty za usługę też często trzeba czekać, bo plotkowanie jest ważniejsze.
I zdarzyło się, że obsługiwała dwóch pacjentów naraz, spacerując od jednego fotela do drugiego.
W dodatku bardzo ciężko doprosić się o znieczulenie, mimo że jest płatne.

Dziwią mnie te negatywne opinie. Parę osób z mojej rodziny leczy się w New-Dent i wszyscy są zadowoleni, podobnie jak ja. Co prawda u mnie nic leczone nie było, miałem tylko wybielane zęby, ale do tego też trzeba profesjonalizmu. Gabinet jest nowoczesny, doktor Kiernicka przeprowadziła ze mną szczegółową rozmowę dot. moich oczekiwań itp. Zęby miałem wybielane specjalną lampą (zależało mi na tej metodzie, a w innych gabinetach w Lublinie jakoś nie jest to zbyt popularne). Jestem bardzo zadowolony z efektów, zęby są wyraźnie bielsze, ale wciąż wyglądają naturalnie. Ogólnie polecam usługi doktor Kiernickiej, jest uprzejma i zna się na tym, co robi.

Jestem baaardzo zadowolona z wizyty u dr Kiernickiej!!! Wyleczyła mi dwa ząbki w kiepskim stanie i to wyleczyła bezboleśnie. Zawsze najbardziej nieprzyjemne było dla mnie samo znieczulanie, a w tym wypadku też nic nie bolało, bo było robione jakimś elektronicznym urządzeniem i nawet nic nie poczułam. Doktor przyjmuje w New-Dent na Chopina. W ogóle polecam ten gabinet, cały personel jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. Tak to się można leczyć. ;)

nie polecam,z korytarza widac bylo przebieg zabiegu kobiety ktora jeczala z bolu,4osoby przy fotelu stoja i obserwuja poczynania KIERNICKIEJ sama zas pani KIERNICKA nie mila wrecz bezszczelna wtraca sie we wszystko chce miec wglad na kazdego pacjeta swoimi komentarzami zniecheca..krzata sie od recepcji po fotele, zaczepia ludzi czekajacych na wizyte zas podczas przegladu naciaga na uslugi ktore sa niezgodne z tym co mowi dentysta prowadzacy,ceny wygorowane i do konca nie wiadomo ile pieniedzy przyjdzie nam zaplacic kiedy zapytamy o koszt calego leczenia takowej konkretnej odpowiedzi nie uzyskamy ceny od do roznia sie kolosalnie i nie wiadomo od czego sa zalezne wchodzi po wyjsciu z wizyty na recepcji pani daje rachunek..wiele osob jest nie mile zaskoczonych..i stawianych w niekomfortowej sytuacji.

Bez wahania oceniam doktor Kiernicką na pięć pod każdym względem. Moje dziecko zaczęło mieć dziwne problemy z dziąsłami, byłem z nim u dwóch dentystów i dopiero w New-Dent znaleźli się na tyle ogarnięci lekarze, żeby pomóc. Dziękuję!

Rzeczowa lekarka, cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania (a było ich dużo). I przede wszystkim wyleczyła mnie z zapalenia dziąseł, z którym się dość długo męczyłam.

Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Nowoczesny gabinet, wykwalifikowany i sympatyczny personel, leczenie na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam.

Bardzo polecam Panią dr Kiernicką. W Stalowej Woli robiono mi dwa zęby przynajmniej po 3-4 razy każdego. Dalej odzywały się i bolały do dziś. Z pomocą nadeszła Pani dr Kiernicka i w sposób profesjonalny podeszła do moich zębów i mojej osoby. Koszt wizyty podobny a zarazem w niektórych leczeniach np. kanałowym tańszy od cennika stomatologów w Stalowej Woli. którzy za przeproszeniem "partaczą robotę". Bardzo miło wspominam i cieszę się z każdego spotkania z Panią Asystentką Pani dr Kiernickiej, bodajże Pani Marzenka. Pozdrawiam serdecznie ekipę New Dent oraz właścicielkę.

Zdecydowanie odradzam centrum medyczne pani doktor ...nie zostaje sie poinformowanym o kosztach zabiegu...nie ma cennika...dopiero pani w recepccji informuje o cenie która jest tak wysoka że nie wiesz za co płacisz..nie dostaje sie rachunku dopiero jeślii o to przeprosisz po krótkim studiowaniu wynika że za wypełnienie jednego zęba przyszło CI zapłacic 300zł za piaskowanie czy tez kamieniowanie o które nie prosiłeś 180 złotych doddam ze w mojej okolicy kamieniowanie kosztuje 5 zł..jeżeli płaci się takie sumy(choć są one zbyt wysokie)to oczekuje sie niewiadomo jak wysokiego standardu co sie uzyskuje; pania recepcjonistke krzatajaca sie po gabinetach w których przyjmowani sa pacjenci..i stomatologów krzyczaczących aby im coś podano...3 fotele dentystyczne każdy obok siebie to sprawia że zamiast komfortu uzyskuje się CHAOS!!!!!

Ja jestem bardzo zadowolona, byłam u róznych stomatologów ale teraz wiem że znalazłam odpowiedniego. Pani doktor jest bardzo kompetentna i zna sie na tym co robi, szybko i sprawnie uratowała mojego zęba, którego chciałam wyrwać, bo nikt nie mógł sobie z nim poradzić. Kanały w trzonowcu kosztowały 200 zł. Jedyny minus to że musiałam poczekać 20 min w poczekalni, bo wcześniej był jakiś trudny zabieg. Mogę polecic.