lekarz Małgorzata Kiernicka

No niestety nikomu nie polecam P.dr, jestem obecnie na kuracji antybiotykowej z powodu zgorzeli po założeniu korony po pięciu latach używania wszystko jest do wywalenia.Co się okazała że to co zrobiła P.dr niedoleczone kanały, korona zamiast umocowana w zębie jest przymocowana w dziąśle. Kupę kasy wydałam na zrobienie tej usługi i niestety wszystko jest do kitu.

Konsultacja w sprawie paradontozy. Jest kompetentna i rzeczowa i do tego miła. Pomogła mi. Polecam

skandal!!! siedze na fotelu u dr Ścibak! a asystentka Pani Małgorzata ciągle się śmieje z dr Ścibak.. głupie teksty,niby to żarty..! co zniechęciło mnie by przyjśc na nastepna wizytę! szok!! szczerze to bałam się o swoje zeby! bo tak naprawdę to czy była skupiona na tym co robi? RACZEJ NIE! raczej odradzam!

Powiem szczerze, że jeżeli chodzi o leczenie to Pani Doktor jest kobietą znającą się na rzeczy, potrafi wyleczyć dość ciężki przypadek, ale ogólny poziom świadczonych usług i ceny były zdecydowanie bardziej przystępne gdy gabinet mieścił się przy ulicy Chopina...

Co za ludzie nie przyjemni! Dr Kiernicka w swoim koncie a reszta załogi nie dorosła by pracować w tym gabinecie! Kierowniczka chyba tego nie widzi! Śmiechy jakby się śmiali z naszych zębów z cierpienia! Pani z rejestracji Barbara ciągle bawi się telefonem.. Czekałąm by zapłacić ok 15min! no jak tak można? Zresztą przekonajcie się na własnej skórze! Polecić jedynie mogę młodą dr Mariankowską! Miła osoba ,ma podejście do pacjenta. Dziękuje Pani DOKTOR!

Bardzo polecam Panią dr Kiernicką. W Stalowej Woli robiono mi dwa zęby przynajmniej po 3-4 razy każdego. Dalej odzywały się i bolały do dziś. Z pomocą nadeszła Pani dr Kiernicka i w sposób profesjonalny podeszła do moich zębów i mojej osoby. Koszt wizyty podobny a zarazem w niektórych leczeniach np. kanałowym tańszy od cennika stomatologów w Stalowej Woli. którzy za przeproszeniem "partaczą robotę". Bardzo miło wspominam i cieszę się z każdego spotkania z Panią Asystentką Pani dr Kiernickiej, bodajże Pani Marzenka. Pozdrawiam serdecznie ekipę New Dent oraz właścicielkę.

Ja jestem bardzo zadowolona, byłam u róznych stomatologów ale teraz wiem że znalazłam odpowiedniego. Pani doktor jest bardzo kompetentna i zna sie na tym co robi, szybko i sprawnie uratowała mojego zęba, którego chciałam wyrwać, bo nikt nie mógł sobie z nim poradzić. Kanały w trzonowcu kosztowały 200 zł. Jedyny minus to że musiałam poczekać 20 min w poczekalni, bo wcześniej był jakiś trudny zabieg. Mogę polecic.

Jestem zadowolona. Pani Doktor pomimo, że byłam dodatkowym pacjentem przyjęła mnie i poswięcila dużo czasu. Byłam z bólem wszystko mnie bolało a dentyści rozkladali ręce mówili,że czeka mnie tylko proteza.Gabinet pani dr Kiernickej poleciła mi koleżanka. Minął miesiąc a moje zęby maja się coraz lepiej. Mam nadzieję,że będa uratowane. Pani doktor nie robiła mi dużych nadziei a jednak bardzo pomogła. Dziękuję

Czytając poniższe opinie aż się złapałam za głowę!!! jeju to jak jest tam naprawde??? Proszę napiszcie!!!

Jak najbardziej ODRADZAM GABINET dr Kiernickiej!!! Przyszedłem na wizytę jeszcze dobrze nie usiadłem na fotel a już kazała zdjęcie zrobić-koszt 70zł ,potem jakaś Pani starsza w okularach zajęła się mną i zrobiła czyszczenie-koszt 180zł.Po dwóch dniach dziąsła strasznie mi krwawiły i bolało!Myślę że spowodowane jest to tym iż zamiast skupić się na pracy opowiadała o swoim pobycie za granicą i źle wykonała swoją pracę! Potem Pani dr Kiernicka podeszła,obejrzała zdjęcie i nalegała na implanty!za kilka słów wypowiedzianych zapłaciłem 50zł. W gabinecie panuje chaos,roztargnienie! Gabinet drogi! nie polecam!

Jak najbardziej ODRADZAM GABINET dr Kiernickiej!!!
W gabinecie panuje chaos,roztargnienie! Gabinet drogi!
nie polecam!