lekarz Małgorzata Kiernicka

Długi czas oczekiwania na wizytę w poczekalni, Pani Doktor raczej nadzoruje niż sama leczy. Poczułam się jak prowincjuszka w gabinecie Wielkiego Lekarza i więcej tam nie pójdę.

Pani Doktor podchodzi do pacjeta, nawet dobrze nie zobaczy problemu i karze swoim podwładnym wykonać usługe.Za poświęconą minutę bierze 50 zł , a następnie koszty to oczywiście za usługę, która jest bardzo droga w porównaniu z innymi gabinetami. Jest mało komunikatywna,cechuje ją ogromna pycha i samouwielbienie. Pacjent się nie liczy. Owszem pozostała "załoga" gabinetu w porządku, ale panicznie boją się właścicielki - to widać na każdym kroku.To właśnie oni widząc ,że Pani doktor zlekceważyła pacjenta próbują jakoś załagodzić sytuację. W żadnym wypadku nie polecam. Marek

W żadnym wypadku nie polecam.
Marek

Leczę się u Pani doktor od dawna. Czy mogę polecić? I tak i nie. Jeśli są trudne i skomplikowane przypadki to jak najbardziej polecam bo Pani doktor bardzo stara się. Wypełnienie zęba mniej skomplikowane no cóż brakuje odpowiednie formówki nie ma sprawy bierze nie do końca pasującą powikłań nie będzie bo to prosta sprawa.A pieniądze no cóż bardzo drogo. I duży poślizg pomimo umówionej wizyty. No cóż nie liczą się z czasem pacjenta.

Miałam leczenie powtórne kanałowe u Pana Pawła zostałam skierowana do niego z innego gabinetu z poza Lublina ponieważ był problem ze znalezieniem kanałów. Zajeło mu to naprawdę chwilę, na nastepnej wizycie wypełnił kanały. Mogę polecic go wszystkim których czeka leczenie kanałowe.

ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie odradzam centrum medyczne pani doktor ...nie zostaje sie poinformowanym o kosztach zabiegu...nie ma cennika...dopiero pani w recepccji informuje o cenie która jest tak wysoka że nie wiesz za co płacisz..nie dostaje sie rachunku dopiero jeślii o to przeprosisz po krótkim studiowaniu wynika że za wypełnienie jednego zęba przyszło CI zapłacic 300zł za piaskowanie czy tez kamieniowanie o które nie prosiłeś 180 złotych doddam ze w mojej okolicy kamieniowanie kosztuje 5 zł..jeżeli płaci się takie sumy(choć są one zbyt wysokie)to oczekuje sie niewiadomo jak wysokiego standardu co sie uzyskuje; pania recepcjonistke krzatajaca sie po gabinetach w których przyjmowani sa pacjenci..i stomatologów krzyczaczących aby im coś podano...3 fotele dentystyczne każdy obok siebie to sprawia że zamiast komfortu uzyskuje się CHAOS!!!!!

Popieram wcześniejszą opinię. Jestem pacjentką pani Doktor już ok.20 lat (pamietam kiedy była stażyustką na AM!). Kompetentna, o bardzo wysokich kwalifikacjach,sprawna, miła. To sprawia, że każda wizyta nie wiąże się ze stresem, tak typowym dla leczenia stomatologicznego. Ceny za wizytę (i poziom świadczonych usług) absolutnie do przyjęcia. Gorąco polecam.

Najlepszy stomatolog jakiego znam. Leczę się u niej od wielu lat. Wyjątkowo kompetentna .Jest specjalistą najwyższej rangi.Bardzo delikatna ,troskliwa i miła .Cierpliwie odpowiada na zadawane pytania i dokładnie tłumaczy oraz doradza.Posiada niezwykłe poczucie estetyki.Potrafi zdziałać cuda a dodatkowo jest przykładem wysokiej kultury osobistej. Gorąco POLECAM