lekarz Małgorzata Kita

Lekarz rodzinny

Wszystkim z całego serca życzę być pod opieką takiego lekarza jak doktor Małgorzata. Pani doktor z pełną empatią zajęła się moimi problemami zdrowotnymi oraz udzieliła kompleksowej pomocy. Po prostu lekarz z powołania :)

Zupełnie nie podzielam pozytywnych opinii wyrażonych niżej. Podejście do pacjenta zupełnie nieprofesjonalne, zbywające. Problem nie został zaadresowany ani zaopiekowany.

Lekarka zupełnie nieempatyczna, umniejszająca problemy pacjentki. Podejście do drugiego człowieka poddaje pod wątpliwość jakiekolwiek kompetencje - zarówno w obszarze zawodowym, jak i społeczne. Nazywanie pacjentki "psychiczną" jest absolutnie poniżej krytyki. Nikomu nie życzę takich doświadczeń.

Doświadczenie z tym lekarzem było niezadowalające. Jego podejście było nieprofesjonalne i obraźliwe, używając negatywnego języka w stosunku do mojej osoby. Sugerowanie, że moje problemy są związane z psychicznymi kwestiami oraz minimalizowanie moich doświadczeń życiowych, było nieodpowiednie i nieempatyczne. Nie polecam tej osoby jako lekarza.

Zdawkowe podejście do pacjenta. Pani doktor nieuprzejma, nie miała czasu wysłuchać mnie do konća mimo, że wizyta trwała kilka minut i czas wizyty jeszcze sie nie skończył. Zamiast tego poleciła umowic kolejna wizyte.

Źle pojęta rutyna , brak kompetencji, zero zainteresowania dolegliwościami pacjenta . Poprosiłam o jedno konkretne badanie - Pani Doktor - ODMÓWIŁA wypisania skierowania , stwierdzając , że nie ma takiej potrzeby. Zrobiłam to badanie prywatnie i wynik był dodatni - czyli byłam chora. Uważam , że taka osoba powinna zmienić zawód. A dopisywanie 2 stron pozytywnych opinii po to żeby NEGATYWNE spadły na 3 stronę - jest wybitnie wbrew zasadzie PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ !!!

Starannie przeprowadzone badanie, zmierzone ciśnienie oraz zlecone badania laboratoryjne. Pani Doktor poważnie podchodzi do zgłaszanych dolegliwości i prowadzi diagnostykę jednocześnie tłumacząc i rozjaśniając wszelkie wątpliwości.

Trzy słowa w pełni wyrażają moją opinię ,,Złoty lekarz, anioł ,, Jestem bardzo zadowolona z odbytej konsultacji. Polecam

Trzy słowa w pełni wyrażają moją opinię ,,Złoty lekarz, anioł ,,
Jestem bardzo zadowolona z odbytej konsultacji. Polecam

Wizyta domowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor zadawała szczegółowe pytania. Również bardzo konkretne omówiła sytuację i wprowadzone leczenie. Odczułam bardzo duże zaangażowanie. Pani Doktor to lekarz z powołania naprawdę poświęca się dla pacjentów. Polecam!

Pani Doktor Małgorzata jest osobą bardzo sympatyczną, życzliwą, kompetentną. Udzieliła szczegółowych informacji, konkretnie i szczegółowo udzielała informacji na zadawane pytania. Wszystkie zlecone badania wykonałam na miejscu w przychodni, bez kolejki , a Pani pobierająca krew do badań bardzo miła. Kody do recepty dostałam na telefon smsem Polecam Panią Doktor.