lekarz Małgorzata Klabisz

2,7
2,5
2,5
2,6

Zgadzam się z opiniami, że Pani doktor jest niesympatyczna, nie ma podejścia do dzieci, wprowadza nerwową atmosferę. Moje dziecko również się jej wystraszyło i nie chciało reagować na polecenia, więc miała wymówkę, żeby nie wykonać dalszych badań. Po tej wizycie wiem tyle ile przed. Mimo tego kazała przyjechać na kontrolę za miesiąc... nie polecam.

Do poradni laryngologicznej trafiliśmy ponieważ pediatra podejrzewała przerost trzeciego migdałka na podstawie nawracających infekcji górnych drog oddechowych. Alergie zostały wcześniej wykluczone. Pani dr Klabisz w ogóle nie zbadała dziecka. Tłumaczyła się tym, że badanie trzeciego migdałka jest nieprzyjemne ponieważ trzeba dziecku bardzo głęboko wsadzic rękę do gardła i może się pojawić krew albo wymioty. Przepisała kropelki i po 3 tygodniach ponowna wizyta. Na wizycie kontrolnej podnosiła głos na dziecko, bo się wierciło przy badaniu. Stwierdziła, że nie ma poprawy i kazała kontynuować podawanie kropelek. Do gardła ponownie nie zajrzała. Poszliśmy do innego laryngologa, który od razu stwierdził, że dziecko ma przerost trzeciego migdałka, który już wychodzi spod podniebienia i wcale nie trzeba było zaglądać głęboko. Migdałek jest w chwili obecnej tak duży, że mógł w nocy powodować bezdechy u dziecka i mogło dojść do niedotlenienia organizmu. Teraz czekamy na termin zabiegu. Nie polecam dr Klabisz. Nie ma podejścia do dzieci. Bada na oko. Nie zajrzała nawet do gardła. Pomyśleć, że moje dziecko sie męczyło ponad 4 tygodnie, a ona leczyła je ziołowymi kropelkami. Ciekawe czy poniosłaby odpowiedzialność za zła diagnozę gdyby dziecku stało się coś poważnego? Omijajcie te Panią z daleka.

Mnie równiez dziwia te zarzuty.niewiem kto pisze te komentarze bo po ich przeczytaniu dzien przed wizyta nie spałam cała noc.A tu absolutnie idealnie.Wytłumaczyła mi na rysunkach co jest co.Pytała czy wyrażam zgode na kazde badanie.miła,delikatna-oczywiscie w miare mozliwosci bo wiadomo ze badania do gardła do miłych nie należą-nawet dla dorosłego.Tłumaczyła,słuchała,omawiała.wiec ok

Niestety zgadzam się z opiniami,że Pani doktor mało sympatyczna, badanie bolesne i zero zrozumienia.Poszłam na wizytę pełna obaw i wyszłam też pełna obaw.To co powiedziałam to jak grochem o ścianę. Wizyta z łaski odbębniona.Ja już nie skorzystam z wizyt i pani doktor.

Nie polecam, te pania doktor dobrze radze omijac z daleka. Pacjent i jego dolegliwosci dla pani doktor brzmia jak wymysl a sama wizyta nie wnosi niczego nowego.

NAJWIĘKSZA PORAŻKA i MASAKRA!!! Omijać tego "lekarza" z daleka!!! nigdy nie spotkałem się z tak okropnym podejściem do pacjenta, To wprost niemożliwe, po pierwsze lekarz musi być człowiekiem - niestety nawet tu Pani poległa!!! Nadal jestem w szoku i moje dziecko również!!!

Odradzam zdecydowanie ! Pani doktor nie trafila absolutnie z diagnoza i po jednej kuracji antybiotykowej gdzie ucho bylo nadal chore i zatkane kazala nic nie robic i CZEKAC TRZY MIESIACE. OMIJAC!!

OMIJAC!!

Dawno nie byłam u tak okropnego lekarza. Wprowadza nerwową atmosferę, dziecko się jej bało, nie chciało reagować na jej polecenia. Pani doktor ma pretensje, że w ogóle się do niej przychodzi po poradę. Zdecydowanie nie polecam. Problem miałam zdiagnozowany, więc pani doktor tylko potwierdziła tą diagnozę. Trudno mi ocenić jakim jest lekarzem po tej jednej wizycie, ale z pewnością drugiej już nie będzie.

Z takim zachowaniem lekarza jeszcze się nie spotkałam. Odradzam, omijać z daleka. Pacjent dla P. doktor to zło konieczne.

Nie polecam a wręcz stanowczo odradzam wizytę. Bardzo nie miła wręcz chamska w stosunku do pacjenta, sugerująca że pacjent kłamie i marnuje jej cenny czas. Takie osoby nie powinny wykonywać tego zawodu, a zwłaszcza za nasze pieniądze, jeżeli chce ktoś prywatnie być tak traktowany to już inna sprawa. Nie polecam absolutnie