lekarz Małgorzata Klimas

Neurolog

Nie wiem o co chodzi w niektórych opiniach ale moja jest bardzo pozytywna! Pełen profesjonalizm, pełne wytłumaczenie choroby i leczenia, bezgranicznie poświęcony czas, troska i uśmiech. Rewelacyjny lekarz i super człowiek!!!!!! Polecam

Nie wiem o co chodzi w niektórych opiniach ale moja jest bardzo pozytywna!
Polecam

Beznadziejny lekarz, zero wiedzy, brak chęci pomocy, Pani bardzo nerwowa wręcz podnosząca głos.No niestety najlepszą obroną jest atak. W tym przypadku brak wiedzy ewidentnie skutkuje nerwami. Nie polecam.

Nie polecam.

beznadziejny chamski aroganckil lekarz który nie zna się na leczeniu ludzi pacjent jest traktowany jak intruz kktóry nie wiadomo po co przyszedł