lekarz Małgorzata Klimza

Onkolog dziecięcy, Pediatra

Bardzo niemiła osoba. Nieradzi sobie z małymi pacjentami, opryskliwa i niegrzeczna w stosunku do rodziców. Nie nadaje się z takim podejściem na lekarza. Smutne, że taki ktoś leczy małe dzieci.

P.doktor spotkałam podczas pobytu mojej córki w szpitalu na Parkitce, chciałam uzyskać informacje na temat zdrowia, jakie badania będzie miała oraz kiedy wyjdzie. Pani kierownik oddziału była bardzo niegrzeczna, opryskliwa, nie pozwoliła mi dojść do głosu, po prostu nakrzyczała na mnie- może miała bardzo ciężki dzień, ale to i tak nie tłumaczy zachowania kierownika oddziału, tym bardziej pediatrycznego. Sugerowała, że jaką to ja jestem matką skoro z taką pierdołą wylądowałam z córką w szpitalu, ból głowy, to leczy się u pediatry, a nie w szpitalu. Ona też miała dzieci i z głupim, zwykłym bólem głowy nie leciała do szpitala, a teraz matki to są niezadowolone, kiedy u dzieci nie zdiagnozuje się poważnej choroby. Najlepiej gdyby zostawiły dzieci w szpitalu, żeby się nimi nie opiekować! Próbowałam tłumaczyć, że to nie był zwykły ból głowy, to zarzuciła mi, że nie jestem lekarzem i nie znam się na tym. Moja córka od 2 tygodni cierpiała na ogromny ból głowy, leczona u pediatry, różne leki nie pomagały nic, więc została skierowana do szpitala. Podczas " rozmowy" z p. doktor były obecne dwie lekarki i pielęgniarka, one to włączyły się odpowiedziały na moje pytania. Więc podziękowałam za udzielone mi wyczerpujące informacje i wyszłam. Czy taka osoba powinna być lekarzem, tym bardziej lekarzem pediatrą, onkologiem, a już ordynatorem oddziału pediatrycznego. Podczas wypisu ze szpitala spodziewałam się tego samego zachowania p.doktor. Miło mnie zaskoczyła, była grzeczna lecz oschła, szybko załatwiłyśmy sprawę. Cieszę się, że nie muszę takiej osoby spotykać na codzień. Prywatnie gorąco nie polecam!

strasznie nie uprzejma i opryskliwa chyba ma zal do samej siebie ze zyje.. diagnozy nie potrafi postawić codziennie mowi co innego

strasznie nie uprzejma i opryskliwa chyba ma zal do samej siebie ze zyje..
diagnozy nie potrafi postawić codziennie mowi co innego

Beznadziejny medyk a raczej mniej niz weterynarz inaczej niw da się tej pani okreslić Przerost formy nad trescią zupelnie bez pokrycia Zupelnie ani człowiek ani lekarz ani tez chyba matka bo jako matka rozumialaby drugą matkę a nie zakrywajac się rzekomą wiedźą medyczną ktorej się pozniej wydało wcale nie miała nie potrafila wyjasnic co dziecku moze byc mowiac ze ona nie bedzie rozmawiac o chorobie dziecka z matką ktora nie jest lekarzem bo nic nie zrozumie Ordynarna chamska konowałka Zdecydowanie odradzam kazdemu kontaktu z taką osobą