prof. dr hab. n. med. Małgorzata Kołodziejczak

Proktolog, Chirurg onkolog

Pani Doktor sprawiła, że nawet pomimo uciążliwej i wstydliwej choroby udało mi się odzyskać nadzieję i trochę radości życia. Polecam i jestem bardzo wdzięczny. Bardzo dogłębna wiedza i umiejętność indywidualnego podejścia do pacjenta.

bardzo kompetentna lekarka, o ogromnej wiedzy specjalistycznej, świetny diagnosta

Bardzo miła i fachowa .Po prostu SUPER lekarz .

Bardzo miła i fachowa .Po prostu SUPER lekarz .

Wspaniała!!!!!! Poświęcona całkowicie pacjentowi. Super tłumaczaca chorobę. Pierwszy raz byłam u Pani DOKTOR ponad 15 lat temu. Jak tylko mam jakieś problemy zdrowotne od razu moje kroki kieruje do p.DOKTOR. Lekarz wysokiej klasy, "złota rączka" w swoim zawodzie. Polecam z zamknietymi oczami.

Szkoda że tak mało jest takich specjalistów w Polsce.

Szkoda że tak mało jest takich specjalistów w Polsce.

Do Pani dr trafiłam po wizytach u trzech innych proktologów i dwóch gastrologów - nikt nie potrafił mi pomóc i każdy mówił to samo 'taka Pani uroda'. Tylko Pani dr powiedziała, nie martw się, wyleczymy Cię. I faktycznie tak też zrobiła :).

Lekarz oddany całym sercem pacjentowi-profesja i "człowieczeństwo" na pierwszym miejscu.

wspanialy lekarz i czlowiek,niestety nalezałoby sklonować,na ten czas jedyna w polsce

Znakomity specjalista! Korzystałam z konsultacji pani dr w Centrum Medycznym Falck na Sapieżyńskiej. Pani dr doskonale zna się na swojej specjalizacji. Nie przesadzając - nie spotkałam lepszego lekarza. Gorąco polecam.

Docent b. miła i kompetentna. Jedyny problem - b. wysoka cena.

Docent b. miła i kompetentna. Jedyny problem - b. wysoka cena.