Małgorzata Komorowska-Gruntmeyer

Świetny, wyjątkowy lekarz ! Nie tylko bardzo dobry okulista , ale Lekarz niezwykle wnikliwy i potrafiący wskazać przyczyny problemów z widzeniem (których inni okuliści nie widzieli). Dzięki rekomendacji znajomych trafiłam na szczęście do Pani Doktor , (po wieku wizytach u innych okulistów ). Mam wreszcie dobre okulary - z jakimś pryzmatem- , i wykryła u mnie inny problem zdrowotny ; dzięki badaniu i wiedzy Pani Doktor trafiłam do specjalisty z innej dziedziny, który potwierdził to. Bardzo dokładne badanie, szeroka wiedza, indywidualne podejście do pacjenta, tłumaczy pacjentowi jego problem i możliwe ...

Mam wreszcie dobre okulary - z jakimś pryzmatem- , i wykryła u mnie inny problem zdrowotny ; dzięki badaniu i wiedzy Pani Doktor trafiłam do specjalisty z innej dziedziny, który potwierdził to. Bardzo dokładne badanie, szeroka wiedza, indywidualne podejście do pacjenta, tłumaczy pacjentowi jego problem i możliwe sposoby leczenia, postępowanie uzgadnia z pacjentem. Po mojej wizycie byłam u Pani Doktor też z dziećmi , i tych wizyt jestem też bardzo zadowolona. Nigdy wcześniej dzieci nie były tak specjalistycznie zbadane. Córka dzięki właściwym okularom przestała mieć bóle oczu i głowy. Lekarz moim zdaniem bardzo dobry i GODNY POLECENIA

Doskonały lekarz !!! : słucha pacjenta i wnikliwie zbiera wywiad i nie tylko z zakresu oczu ale wszelkich chorób, bardzo dokładnie bada., wyjaśnia przyczynę dolegliwości. Ma naprawdę szeroka wiedzę medyczną i jak się okazało nie tylko z okulistyki . Ma tez doskonałe podejście do dzieci (moje po raz pierwszy nie płakały przy badaniu) To świetny lekarz !

Ma tez doskonałe podejście do dzieci
(moje po raz pierwszy nie płakały przy badaniu)
To świetny lekarz !

Wspaniały lekarz,wnikliwa, dokładna, z indywidualnym podejściem do problemu danego pacjenta. Polecam wszystkim szczerze, także jako doskonałego okulistę dla dzieci

Kompetentny lekarz, bada nadzwyczaj wnikliwie , z doskonałym podejściem do dzieci!!!