lekarz Małgorzata Konopka-Błaszczyk

Dermatolog

Pani doktor stwierdziła u syna ŁZS. Po wyjściu z gabinetu sprawdziłam jak wygląda Łzs bo coś mi się nie zgadzało. W najmniejszym stopniu suche plamki synka nie przypominały tej choroby. Udaliśmy się do innych lekarzy(pediatra, alergolog) którzy od wejścia uznali że synek ma AZS bez jakichkolwiek wątpliwości. Tragedia. Nie wiem, nie mam pojęcia dlaczego Pani doktor uznała że to ŁZS....ale gdybym jej zaufała to smarowalabym syna sterydami które nie były przeznaczone dla.niego

Pani doktor od wielu lat leczy mnie i moich znajomych. Jej diagnozy były trafne. Dokładnie tłumaczy jak pielęgnować zmienioną skórę. Jestem zadowolona z wizyt.

Pani doktor moze i ma wiedze, ale nie ma pojecia o chorobach skornych u dzieci. Podczas wizyty, po 5 sekundach postawila diagnoze i trzymala sie jej. Zalecila wiele zmian, ktore jak sie okazalo po pozniejszej wizycie w specjalistycznym szpitalu, nie powinny miec miejsca. ZLE ZDJAGNOZOWALA chorobe!!! Jak mozna wmawiac innym, ze dziecko jest chore na cos na co nie jest, bedac przy tym bardziej pewnym niz saper!!! Zdecydowanie nie polecamy wizyt u tej pani, szczegonie z dziecmi.

Wizyta u Pani Doktor nie spełniła moich oczekiwań . Niestety nie uzyskałam informacji jak leczyć moją przypadłość.Wizyta trwała niespełna 5 minut i kosztowała 80 zł. Będę zmuszona ponownie skorzystać z porady dermatologa , tym razem już nie Pani Doktor.Nie polecam.

...Pani "doktor" faszeruje ludzi lekami na zasadzie "może to zadziała" zamiast zrobić kompleksowe badania i wymazy ze zmian skórnych!!!...

Nie jestem zadowolony i odradzam osobom którzy mają zamiar zwrócić się po pomoc w leczeniu trądziku. Dostałem receptę na leki które tylko pogorszyły mój stan skóry, miałem ogromne wykwity na żuchwie i skroniach. Gdy na następnej wizycie tłumaczyłem jakie leczenie dało "efekt" usłyszałem że mówię nieprawdę i że nasza "współpraca" musi zostać zakończona. Przecież wydaję pieniądze, aby pomóc sobie a nie zabierać jej czas i robić sobie z niej jaja. Zostałem bardzo niemile potraktowany, i nie jestem odosobnionym przypadkiem.

Lekarz kompetentny, rzeczowy, konkretny. Przy tym uprzejmy . Choroba , choć drobna wyleczona.

Lekarz kompetentny, rzeczowy, konkretny. Przy tym uprzejmy .
Choroba , choć drobna wyleczona.

Czytając komentarze zamieszczone na tej stronie pod adresem Pani dermatolog oczekiwałam czegoś więcej. Doktor miła, ale nie tłumaczyła od czego konkretnie mogę mieć trądzik, nie zostałam wypytana jakie leki stosuję, jakie już stosowałam, podczas czego i kiedy trądzik się nasila. Musiałam sama wypytywać się o wiele rzeczy, i sama opowiadać o sobie ( inni dermatolodzy robili na mnie wieksze wrazenie niestety nikt mi do tej pory nie pomog, i obawiam się ze p. Małgorzata dołączy do tego grona ). Poszłam tam prywatnie, placac 80 zł i wyszłam po okolo 10 minutach ( serio ). Moim zdanie żenada do kwadratu !

Lekarz bardzo kompetentny i rzeczowy jednocześnie sympatyczny. Szuka rozwiązań medycznych oraz estetycznych.Chodziłam przez 15lat do wielu ,,specjalistów,,w Opolu lecząc trądzik, aż natrafiłam na Panią Małgosię która w znacznej mierze mi pomogła. Teraz posyłam do niej swojego syna oraz czasami męża, mogę z czystym sumieniem polecić ją każdemu. Przyjmuje prywatnie oraz na KCh. Koszt wizyty prywatne to 80 zł.

Bardzo fajna pani doktor, zawsze uśmiechnięta i uprzejma. Pomogła mi z wieloma z problemami skórnymi, które od czasu leczenia już nie wróciły! Co dla mnie ważne była bardzo szczera i konkretnie informowała mnie o tym, co po danym leku powinno, a co nie powinno dziać się z moją skóra. Nigdy wcześniej nie byłam u tak dobrego lekarza.