dr n. med. Małgorzata Kopera

Hematolog, Internista

Nierzetelną, kłamie ze zleciła badania których wcale nie zleciła, zapomina i ciągle się spóźnia. Raz mówi jedno za chwilę drugie. Może kiedyś była dobra teraz przy poważnej chorobie omijać z daleka.

Może kiedyś była dobra teraz przy poważnej chorobie omijać z daleka.

Pierwsza wizyta bardzo duża chęć pomocy pacjentowi, duża wiedza, życzliwość oby tak dalej. Polecam usługi pani doktor.

Nie polecam .Pani jest zarozumiała ,nieuprzejma zero empati .Osobie młodej która nie zaczeła jeszcze dobrze zyc jest w stanei powiedziec że na coś trzeba umrzeć .Łatwo się mówi jak juz sie dozyło starszych lat pani doktor prawda? Ciekawe czy w przypadku pani doktor dzieci i wnuków powiedziałaby tak samo .Do pani doktor nie przychodzą ludzie z grypą tylko z cięższymi chorobami którzy potrzebuja dobrego słowa i otuchy .Pozatym pierwszy raz spotkałam sie z tym że za konsultacje płaci sie przed a nie po . Jechałam 60 km aby dowiedzieć sie tyle co z internetu .Stracone tylko pieniądze wole konsultacje na forum medycznym .

Pani dr jest okropna, jedzie się na wizytę do poprzeszczepowej pół dnia a ona załatwia pacjenta w 5 minut. Jest nauczycielem akademickim i niejiednokrotnie bardzo spóźnia się, a pacjenci czekają. W ogóle nie ma czasu dla schorowanych ludzi, traktuje bardzo przedmiotowo. Dziękuję Bogu, że tuż po przeszczepie trafiłam na innego lekarza. Znam przypadki, że lekarka zignorowała wskazówki samego pacjenta i zmarli. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!

Te pozytywne opinie to chyba znajomi pani doktor napisali , Mnie osobiście potraktowała jak smiecia , Nie polecam Opisze co naprawdę sie wydażyło jak juz osoba mi bliska opuści ten szpital na reymonta w katowicach oczywiście.

Doskonały specjalista z doświadczeniem,potrafi wyciągać wnioski z leczenia.Do pacjenta podchodzi partnersko.Pomogła mi w ciężkich chwilach spędzonych w Klinice Hematologii w Katowicach z których wyszedłem zwycięsko.Polecam wszystkim chorym.To wspaniały lekarz i człowiek.Oby wszyscy lekarze pracujący z pacjentami byli na poziomie Pani Doktor. Cakolli

Cakolli

Leczę się w Klinice Hematologii i Transplantacji Szpiku w Katowicach, gdzie pracuje pani dr Kopera, już od 10 lat (od 2002 roku). Parę lat wcześniej panią dr oceniałem bardzo dobrze: uprzejma, miła, kompetentna, cierpliwa, tłumaczyła, uspokajała, wyjaśniała etc. Od jakichś dwóch, trzech lat, we wszystkich wyżej wymienionych kategoriach jest coraz słabiej. Nie ma czasu, cierpliwości, z uprzejmością bywa różnie (bywają dni, że jest wręcz nieuprzejma :-(, a nawet niemiła). Nie poznaję pani doktor. Nie wiem co się dzieje. W każdym bądź razie obecnie lepiej jest rozmawiać z innymi lekarzami kliniki. ...

Nie poznaję pani doktor.
Nie wiem co się dzieje.
W każdym bądź razie obecnie lepiej jest rozmawiać z innymi lekarzami kliniki. Więcej poświęcą czasu, lepiej poinformują, bez zniecierpliwienia, które u pani dr Kopery jest coraz bardziej widoczne.

Pacjent.

uprzejma,rzyczliwa i zarazem dokładna sumienna

uprzejma,rzyczliwa i zarazem dokładna sumienna

Witam, nie zgadzam się z pozytywnymi opiniami Pani Doktor. Podczas wizyty podważała objawy jakie występowały, przerywała podczas opisywania objawów, wnioski były daleko wysunietę zanim zapoznała się z dokumentacją. Ogólnie bardzo wielki negatyw odradzam wszystkim. Co mi po uśmiechu jak za nim nie idzie kompetencja