Witam, pragnę podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami a jestem pacjentką Pani dr. M. Kossut od kilku lat. Otóż 27.09.2022 byłam u Pani dr M. Kossut na kolejnej poradzie "estetycznej" . Zawsze dbałam we własnym zakresie o swój kosmetyczny wygląd twarzy ale jak wiecie same maseczki to niewiele. Dzisiejsze technologie mogą zrobić wszystko bez ingerencji skalpela czy innych instrumentów. Dzięki Pani doktor zdecydowałam się na zabieg HI FO polegający na wysmukleniu twarzy. Przebieg zabiegu bezbolesny a leżąc tylko na leżance właściwie miałam relaksik polegający na uczuciu ciepła na twarzy ok. ...

dr. M. Kossut od kilku lat. Otóż 27.09.2022 byłam u Pani dr M. Kossut na kolejnej poradzie "estetycznej" . Zawsze dbałam we własnym zakresie o swój kosmetyczny wygląd twarzy ale jak wiecie same maseczki to niewiele. Dzisiejsze technologie mogą zrobić wszystko bez ingerencji skalpela czy innych instrumentów. Dzięki Pani doktor zdecydowałam się na zabieg HI FO polegający na wysmukleniu twarzy. Przebieg zabiegu bezbolesny a leżąc tylko na leżance właściwie miałam relaksik polegający na uczuciu ciepła na twarzy ok. 30 minut.. I tyle. Po kilku dniach zauważyłam, że moja skóra na twarzy (zawsze miałam z nią problemy) zrobiła się gładsza i napięta w dotyku a twarz jakby szczuplejsza. Wow! kurde , chyba jestem młodsza . Nawet jadąc samochodem wciąż zerkałam w lusterko i nie dowierzałam, że to się dzieje. Policzki na dole wyszczupliły mi się a na górze uniosły. REWELACJA . KORZYSTACJE Z MOŻLIWOŚĆI SKORZYSTANIA Z ZABIEGU HI FU PRZEZ PANIĄ DR M. KOSSUT. Ja jestem ogromnie zadowolona i polecam. Fajnie zobaczyć się w lusterku z myślą, że moje 66 lat cofa się do tyłu. POLECAM. IRENA G.

Dotychczas robiłam botoks w innym, dużym gabinecie w Warszawie. Ale tam się zrobiło "taśmowo", czułam się jak w przychodni rejonowej, następny proszę. U dr Kossut czuję się jak u siebie, mam wszystko wytłumaczone, opisane,botox zrobiony bezbłędnie i fachowo,i mam zapewnioną bezpłatną wizytę kontrolną. Jestem już 5 m-ce po zabiegu, jeszcze nie odczuwam potrzeby powtórki, ale niedługo na pewno przyjdę. Julita S.

Długo się wahałam, zanim odważyłam się zrobić piling. Tyle się nasłuchałam o tym złuszczaniu,podrażnieniu. Ale nie mogłam już patrzec na moją szarą byle jaką skórę z przebarwieniami na twarzy. Pani doktor zrobiła mi TCA. Piekło okropnie, ale szczęsliwie kilka minut. Nastepnego dnia własciwie nic się nie działo, dopiero 3go... Skóra zbrązowiała, wyschła i zaczęła się łuszczyć ( ale nie bolało). Pracuję w usługach, musiałąm przetrwać jakoś te 3 dni z głupimi pytaniami : A co sie pani stało? Zato po 5 dniach - super! Mój stres z pierwszych dni po pilingu został nagrodzony-skóra zrobiła sie gładka, napięta , przebarwień prawie nie ma, no jestem po prostu zachwycona! Wszystkie klientki od razu zauważyły róznicę, bo nie sposób było jej nie zauważyć. Potem nie miałam już okazji, żeby powtórzyć ten sam zabieg, bo było lato, a po TCA nie wolno wystawiać sie na słońce ( mogą powstać plamy), więc przeczekałyśmy lato i pani doktor zrobiła mi piling z retinolem. Też złuszczał, ale bezbarwnie. I też efekt super. Od pilingów można sie uzależnić, jak sie widzi ich działanie. Basia

Ja radzę mocno zastanowić się przed wizytą u pani doktor Kossut...Każdy zrobi jak uważa, ale wybór dermatologa estetycznego powinien byc mocno przemyslany o czym przekonałam sie po fakcie.Myślałam, że skoro jest specjalistą to zna sie na swojej robocie i jest profesjonalna, ale niestety....wydaje mi się , że pani doktor uczy sie dopiero fachu na pacjentach. Ja jestem tego przykładem. Na jednej wizycie było ustalane co bedziemy robic dalej, po czym na tej kolejnej wizycie pani doktor juz mówiła i robiła cos innego.Celem moich wizyt m.in było to, żeby odswieżyć, rozświetlić cere. Moje doświadczenie jest dla mnie bardzo przykre, bo po wizytach borykam sie z problemami , których nie miałam przed spotkaniem pani doktor.Tak naprawdę to dopiero teraz mam problem i poważny defekt kosmetyczny w postaci ciemnobrunatnych , dużych plam na twarzy, z którymi mam nadzieje poradzi sobie jakis dobry,sprawdzony lekarz, oczywiście pod warunkiem, że bedzie chciał podjac sie tego wyzwania. Juz raz lekarz mi odmówił pomocy , wysyłajac mnie spowrotem do pani doktor, żeby jej sie pokazać po jej zabiegach. Oczywiście pani doktor próbowała naprawić to co "popsuła", twierdzac w pewnym momencie,po któryms zabiegu że już jest ok. tak naprawde to nie było ok tylko na tyle znośnie, żeby sie mnie pozbyć. W bardzo krótkim czasie problem powrócił mimo stosowania sie do zaleceń pani doktor. Skontaktowałam sie z nią, żeby poinformować o tym że nic te zabiegi nie dały to usłyszałam, że ten defekt wynika z tego, że mam pewne tendencje i że te przebarwienia były zanim sie u niej pojawiłam .... Owszem, miałam kilka piegów, ale nie były to rozległe plamy na całej twarzy jak teraz!!! . Pani zasugerowała mi jeszcze, że ja oczekuje od niej, że bedzie mi robiła nadal darmowe zabiegi w ramach reklamacji... Rece mi opadły ...Na tym etapie pani doktor juz nie była dla mnie miła i ucinajac rozmowę zoprosiła na ponowne zabiegi, jakby nic sie nie stało. Chciałam jeszcze dodać, że ostatnio byłam u zwykłego dermatologa zupełnie z czymś innym bo z jakims poprostu uczuleniem na ciele. W pierwszych słowach pan zapytał mnie co mi się stało na twarzy.... i to zostawię bez komentarza...

korzystam z mezoterapii głowy - zabieg średnio przyjemny ale bardzo skuteczny,za 10 zabiegów jest promocyjna cena, polecam wszystkim

Jestem stałą pacjentką Pani doktor Kossut. Na parę miesięcy przed ślubem postanowiłam oddać się w ręcę mojej zaufanej i doświadczonej Pani doktor, żeby pięknie wyglądać na weselu. Sama wyszłam z propozycją klku zabiegów, ale Pani doktor kilka z nich mi odradziła i powiedziała że są mi zupełnie niepotrzebne (dlatego ze zdumieniem czytałam o tym, że Pani doktor rzekomo namawia na zabiegi z nastawieniem na zysk). Miałam zabiegi z wypełnianiem kwasem hialuronowym, botoksu, mezoterapie. Pani doktor usunęła mi także przebarwienia z dłoni. Efekt wszystkich zabiegów był zdumiewający. Na weselu wyglądałam przepięknie! Dziękuje bardzo i serdecznie polecam Panią doktor Kossut, która ma wspaniałe podejście do swoich pacjentów. Alicja

schudłam ok 15-18 kg za pomocą tej lekarki ! jest tak zorganizowana, kompetentna , światła i zdecydowana , że aż wstyd przy niej nie chudnąć . Nie można się nie wywiązać z narzuconej diety , kiedy się obiecało :-) Polecam w 100 %

Jestem stałą pacjentką dr Małgorzaty Kossut od wielu lat, jako internisty oraz lekarza medycyny estetycznej. To bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Po tych dobrych kilku latach nadal mam do niej pełne zaufanie. Koleżanki, którym polecam wizyty u Pani Doktor także nie mają żadnych zastrzeżeń i wiem że polecają Gabinet Pani Małgorzaty swoim znajomym. (Kiedyś w poczekalni spotkałam Panią, która trafiła tam z polecenia od mojej koleżanki, obie były już wtedy po kilku wizytach). Pani Doktor, przykro mi że widzę takie krzywdzące anonimowe komentarze. Proszę się nimi nie przejmować. Pozdrawiam serdecznie. Krystyna W.

Z wielką przykrością chciałabym wyrazić swoją opinię o tym jak zostałam potraktowana przez Panią Doktor Małgorzatę Kossut. Otóż na początku lipca 2011 umówiłam wizytę konsultacyjną dla siebie i koleżanek w Błoniach. Ceny za interesujący mnie zabieg były podane na stronie internetowej gabinetu. Podczas umówionej konsultacji, która miała miejsce w II połowie lipca 2011 uzyskałam merytorycznie wszelkie informacje na temat zabiegu i generalnie byłam skłonna się jemu poddać. Podsumowując rozmowę z Panią Kossut chciałam doprecyzować cenę i okazało się, że Pani Doktor 10 lipca 2011 zmieniła ceny na stronie Gabinetu na ...

Podsumowując rozmowę z Panią Kossut chciałam doprecyzować cenę i okazało się, że Pani Doktor 10 lipca 2011 zmieniła ceny na stronie Gabinetu na ponad 100% wyższe.
Umawiałam się na konsultacje po innych cenach i nie zostałam poinformowana o ich zmianie, wybrałam ten gabinet ze względu na cenę i jakość usług i nie zostałam uprzedzona, ze sytuacja zmieniła się diametralnie. Dodam, ze po zmianie cen miałam telefoniczny kontakt z gabinetem i nie zostałam uprzedzona o niczym.

Podczas, gdy powiedziałam Pani Doktor, że jest to nieuczciwe, że nie dostałam informacji, usłyszałam, że: „mogłam sprawdzić na stronie, przecież ceny się zmieniają”, dodatkowo, gdy koleżanka (słysząc naszą dyskusję) zrezygnowała z konsultacji, powiedziałam Pani Doktor, że jest nam przykro ale postępując biznesowo nieuczciwie traci 2 pacjentki usłyszałam „ja mam co robić i mogą iść Panie gdzieś indziej”. Dziwne bo przed nami i po nas nie widziałam żadnych pacjentów.

Rozumiem zmiany cen, rozumiem decyzje biznesowe ale nie rozumiem nieuczciwości i tego typu zwrotów do pacjenta. Uważam, ze jest to nieuczciwe, że jechałam przygotowana na pewne ceny i nie poinformowano mnie o ich nagłej zmianie. Ciekawa jestem jak potraktuje pacjentki, które przyjdą na kolejny zabieg, niczego nieświadome.

Zostało mi bardzo złe wrażenie i nigdy nie skorzystam z usług tej Pani, mimo, że nie obciążyła mnie kosztami konsultacji.

Pozdrawiam i uprzedzam

Małgorzata

Byłam u Pani Doktor Kossut na zabiegu lipolizy. Bardzo dokładna, opowiada o zabiegu, o przebiegu oraz możliwych działaniach niepożądanych. Bardzo sympatyczna, miła.

Bardzo sympatyczna, miła.