lek. dent. Małgorzata Kostrzyńska

W 100 % polecam panią Doktor. Leczenie kanałowe, pod mikroskopem w wykonaniu tego specjalisty, po prostu BAJKA. Godzinka spędzona na fotelu, i nic. Żadnego bólu, nieprzyjemnych doznań, a to był trzonowy, więc kawał żywego zęba ( 6 ). Dziękuję

Wprawdzie za mną dopiero 4 wizyty, ale jestem zadowolona. Zostałam zaopiekowana kompleksowo i nie mam wrażenia, że przepłacam. Polecam.

Wprawdzie za mną dopiero 4 wizyty, ale jestem zadowolona.
Zostałam zaopiekowana kompleksowo i nie mam wrażenia, że przepłacam.
Polecam.

Totalnie nie polecam! nieuprzejma, niemiła, niedelikatna, zęby leczy na siłę, nie zważając na narzekania pacjenta.

Polecam Bardzo miła i Fachowa .Potrafi wytłumaczyć . Trochę mało cierpliwa dla niesfornych pacjentów .

totalna olewka pacjenta odradzam wyciaganie kasy twierdzi że zajmuje sie leczeniem dziąseł a na wizycie mówi że niezna sie na tym ale pieniądze za 3 minuty wizyty wzieła