dr n. med. Małgorzata Kot

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Miałam zrobiony zabieg. Odpłatnie. Pojawiły się komplikacje. Pani dr Kot nie wsparła mnie w tej sytuacji. Bagatelizowała problem, była nieuprzejma. Mimo, że zabieg był płatny, wolałam udać się na leczenie do innego chirurga plastycznego i zapłacić za to. Drugi lekarz twierdzi, że powinnam wrócić do dr Kot na skorygowanie "defektu". Ja jednak dziękuję. Skorzystam z jego usług. Szkoda tylko wydanych pieniędzy i mojego czasowego pogorszenia wyglądu zamiast poprawy .

Pani Małgorzata jest bardzo miła kompetentna ,jeżeli miałabym pójść do takiego lekarza ponownie napewno bym poszła do niej ,pozdrawiam serdecznie.ANNA G.

Pani Doktor Małgorzata Kot jest bardzo uprzejmą, kompetentną osobą, poświęca pacjentowi dużo czasu i potrafi doskonale doradzić jakie zabiegi warto wykonać. Przeprowadza je w sposób bardzo fachowy, bezboleśnie i bardzo sprawnie, a ich efekty są po prostu wspaniałe !!! Korzystam z jej porad i zabiegów od 3 lat i nie zamieniłabym nigdy na innego lekarza. Szczerze polecam Panią Doktor jako chirurga plastycznego.

Byłam na wizycie kontrolnej u pani dr Kot Małgorzaty. Jest wyjątkowo nieuprzejmą osobą. Wyszłam z gabinetu ze łazmi w oczach.Bardzo źle wspominam wizytę u tej kobiety. Myslę, ze powinna zmienić fach... do tej pracy jako człowiek sie nie nadaje!!!W poradniach plastycznych( w innych również) ludzie potrzebuja pomocy, zrozumienia...Ta pani wbiła mnie w jeszce większe kompleksy:(( Gdyby choc chcwilę poczuła sie tak, jak ja(albo inni Pacjenci) przez całe życie, może zmieniłaby podejście do ludzi.

Pani doktor była niezwykle nieuprzejma, arogancka, wyniosła i sprawiała wrażenie zdenerwowanej faktem, iż przyszłam z tak banalnym problemem jak przerośnięte blizny. Na moją prośbę o wskazanie środków, które mołyby przynieść ulgę moim dolegliwościom (czyli zmniejszyć przyrastanie blizn) nie potrafiła udzielić odpowiedzi. Zaleciła m.in. pyralginę.... Być może w bardziej skomplikowanych przypadkach pani doktor zachowuje się taktownie i kompetentnie, ale w moim - okazała brak profesjonalizmu i grubiaństwo

Naprawde wspanialy lekarz, polecam wszystkim. Kompetencja oraz profesjonalizm sprawia iz, nie żałowałam podjętej decyzji dotyczacej operacji. Oby więcej tak poważnie podchodzących do zawodu osób!

Bardzo miłe i konkretne podejście do pacjenta.

Bardzo miłe i konkretne podejście do pacjenta.

Jest bardzo konkretną ajednocześnie miłą osobą.Nigdy nie sprawia wrażenia że się spieszy,wizyta zaczyna się od towarzyskiej rozmowy,potem słucha czego oczekujemy isugeruje swoje zdanie. Zabiegi wykonuje bezbolśnie.