lekarz Małgorzata Kowalczyk

Okulista

Totalna porażka, pseudo lekarz. Chyba powinna wrócić na studia albo zmienić zawód bo zero wiedzy. Podczas wizyty powtarzała tylko że nie trzeba dla córki okularów, żadnych innych informacji nie można było uzyskać. Na pytanie dlaczego córka widzi "jak przez mgłę" mówiła tylko że przecież tłumaczy że nie trzeba okularów. I pomyśleć że za wizytę wzieła kase z NFZ ;/

Totalna porażka, pseudo lekarz.
Chyba powinna wrócić na studia albo zmienić zawód bo zero wiedzy.

Nie polecam. Wizyta prywatna-czas wizyty 5-8 minut. Pani dr chyba nie diagnozuje malych dzieci. Wyszliśmy z niczym. Okazalo sie ze dziecko ma powazna wadę i napewno było widac w badaniu komputerowym. Ktorego wyniku nie dostalismy.

Wredna i nieprzyjemna kobieta,chyba,że na końcu wizyta okazuje się prywatna. Nie nadaje się do pracy z ludźmi. NIE polecam !!!!!

Stanowczo odradzam wizytę z dzieckiem!!! Lekarka nie ma podejścia do małych pacjentów. Jest oschła, chamska. Nic nie wyjaśnia, o wszystko trzeba dopytywać. Nie poświęca pacjentowi czasu nawet podczas prywatnej wizyty. Przepisuje rzadko występujace leki które później ciężko jest kupić.

Niekompetentna, nieuprzejma lekarka. Prywatna wizyta trwała 2min - pani doktor szkoda było swojego cennego czasu poświęcać 15sto miesięcznemu dziecku i zmartwionym rodzicom...