lekarz Małgorzata Kowalewska-Lula

1,7
1,5
2,2
1,5

Lekarz nie podchodzi profesjonalnie do pacjenta, używa zwrotów "dziecko". Nie widzi problemu w przedstawionej sytuacji i stwierdza, że to tylko wymysły. Na pytania odpowiada wymijająco. Nie polecam

Pierwszy raz w zyciu plakalam po wizycie u lekarza. Pani doktor obarczyla mnie wina za chorobe dziecka zamiast zastosowac leczenie

Przyszłam, aby poradzić się w sprawie bolesności palucha. Od początku wizyty miałam wrażenie, że przeszkadzam w czymś Pani doktor, zwroty 'dziecko' i pobłażliwe spojrzenia także nie wywarły pozytywnego wrażenia. Zdjęłam but, aby pokazać co mi dolega. Pani doktor omiotła spojrzeniem stopę (miałam założone cieliste podkolanówki) i stwierdziła - cytuję "taka Twoja uroda", kiedy chodzenie w najwygodniejszych butach było katorgą. Okazało się, że mam drożdżyce wału okołopaznokciowego. Na koniec wizyty otrzymałam komentarz apropos kolczyka przy wardze, że "mam się cieszyć, że z tego się coś.." - dalej nie usłyszałam komenatrza. Kompletnie nie polecam. Nie wystawiam tej opinii pod wpływem emocji, wizyta odbyła się latem.

Podczas wizyty u pani doktor miałam wrażenie, że przeszkadzam jej w przerwie. Na biurku kawka, telefon, zero zainteresowania, sensownych porad. Strata czasu.

Ta lekarka jest dla mnie abstrakcją. Jestem godzinę po wizycie i nie mogę powstrzymać nerwów. Spojrzała na zmiany z za biurka (nosi okulary) odległość spokojnie ponad metr. Wpisała mi nazwę choroby i cytuję "PROSZĘ SOBIE POCZYTAĆ W INTERNECIE BO I TAK WSZYSCY CZYTACIE"!!!! Zero wytłumaczenia co mi jest jak z tym postępować, do tego nie przyjemna, nie uprzejma. Wizyta trwała minutę. SZOK SZOK SZOK i jeszcze raz SZOK! Mam nadzieję że ludzie sprawdzają opinię przed wizytą i unikną takiego braku kompetencji!

Zdecydowanie nie polecam, Pani dr dokonała rozpoznania zmian naskórnych szyi z odległości 1,5 metra mówiąc że na to nie umrę, po zdiagnozowaniu zmiany na nodze również otrzymałam diagnozę że noga nie odpadnie, jednym słowem – zawracałam jej głowę a sama wizyta przebiegła ekspresowo – trwała jakieś +- 3 minuty z czego większość czasu lekarz spędził z nosem w kartotece wypisując symbole rozpoznanych zmian skórnych. Po wizycie odniosłam wrażenie, że należało się umówić na wizytę prywatną co też uczynię ale zdecydowanie nie u tej pani.

Leczyłem się u tej pani doktor ok. 10 miesięcy zupełnie bez efektów.Zmieniłem po tym czasie dermatologa,który dziwił się niektórym silnym lekom przepisanych mojej osobie przez p. doktor bez zrobienia wcześniejszych(szczegółowszych) badań.Po kilku wizytach stwierdziłem,że p.Lula ma ciągle tę samą "gadkę"(w której jest nie najgorsza),aczkolwiek efektów leczenia-brak(nie mówiąc o efektach ubocznych,które wystąpiły przez jakiś czas)!!!

nie spodziewałam się po doktorze dermatologii tak niefachowego podejścia do pacjenta z problemami ! Jestem porażona brakiem zainteresowania i brakiem objaśnień dotyczących stwierdzonej choroby.

Nie zgadzam się z poprzedniczkami. Pani doktor bardzo dobrze przyjrzała się mojej wysypce, zadawała mnóstwo trafnych pytań, które pomogły zdiagnozować chorobę. Poświęciła mi naprawdę dużo czasu, podała wiele przykładów (łącznie ze swoją osobą) tej choroby, wytłumaczyła dokładnie co używać, jakie leki zażywać, nawet dodała kilka praktycznych rad, które mają mniejszy wpływ na leczenie ale wpływają na samopoczucie. Zdecydowanie polecam, byłam tam wczoraj, teraz czekam na efekty :)

Mogę zgodzić się z poprzednim komentarzem. Uważam, że lekarz nie przygląda się dokładnie swoim pacjentom. Jestem nastolatką i z tego co słyszałam wszystkim młodym dziewczynom zapisuje to samo i mówi to samo poświęcając im jakieś 10-15 minut. U dermatologa byłam jakieś 2 lata temu. Zniechęcił mnie do leczenia całkowicie dlatego do dziś mam problemy z cerą i w tej chwili szukam naprawdę dobrego lekarza.