lekarz Małgorzata Kowalska

Internista, Reumatolog

Moja mama ma problemy reumatyczne, doktor prowadzi ją tak że nie odczuwa już tak bardzo choroby.

Podzielam zdanie przedmówców. Rzadko spotyka się ludzi, którzy są prawdziwi w tym w jaki sposób wykonują swój zawód. Zawód lekarza powinien być z powołania i taka jest Pani Doktor, lekarzem z powołania. Po raz pierwszy spotkałam takiego.

ocena na 5 w każdym pytaniu. Niezwykle uprzejma i kompetentna, bardzo ludzka. Pacjent czuje się naprawdę komfortowo podczas wizyty. Widać, że lekarzowi zależy na zdrowiu pacjenta, nie zbywa go byle czym. Polecam każdemu cierpiącemu. Brawo Pani Doktor!

Miła i czuła Pani doktor , jestem bardzo zadowolony z wizyty u niej , bardzo mądrze przepisała mi zabiegi rehabilitacyjne, naprawdę potrafi pomóc człowiekowi.

Gorąco polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń co do wizyty u tej Pani doktor, myślę że będzie moim lekarzem prowadzącym bo jak dotąd nikt nigdy wcześniej nie poświęcił mi tyle uwagi.