Małgorzata Koźbiał

Najlepsza internistka z jaką spotkałam. Mega dokładna, zleca wszystkie potrzebne badania a przy tym bardzo uprzejma i sympatyczna. Nie bagatelizuje żadnych objawów. Zawsze oprócz przepisywanych leków zapisuje też zalecanie na temat prawidłowej ilości przyjmowanych płynów, temperatury powietrza w mieszkaniu itp. Leczy całą moją rodzinę i nie wyobrażamy już sobie korzystania z usług innego internisty.

super-lekarz! Słucha, rozumie, szuka rozwiązań i nigdy mnie nie "zbyła", umie przepisać nie tylko leki ale i zaordynowac właściwy sposób żywienia co u lekarzy jest kosmiczną rzadkością. Polecam!

Najlepszy lekarz pod każdym względem - lekarz z powołania i posiadająca ogromną wiedzę medyczną.

To jest najlepszy lekarz, z jakim miałam kiedykolwiek kontakt, a ze względu na różne nietypowe problemy zdrowotne, miałam od dziecka do czynienia z naprawde wieloma lekarzami. Jest przemiła, zawsze podchodzi do pacjenta z troską i zainteresowaniem. Zawsze, po prostu zawsze słucha cierpliwie, zadaje bardzo dużo pytań, rozważa różne opcje, kieruje na tyle badań, ile jest potrzebnych. Nie przepisuje wciąż tych samych leków. Zawsze tłumaczy i opisuje na kartce dawkowanie + dodatkowe propozycje polepszenia stanu zdrowia adekwatne do dolegliwości. Gdyby chociaż jeden na dziesięciu lekarzy był taki, jak dr Koźbiał...

Za wizytę u Pani Doktor nawet 500zl bym dała trafiłam do Niej bo chodziłam od lekarza do lekarza,koleżanka mi poleciła Panią niemalże odrazu pomogła...stopniowo moje problemy ustepują myśle że długa droga do wyzdrowienia ale bynajmniej już wiem co mi "niejest" bo nie oszczedza na badaniach...polecam z czystym sumieniem. Oby takich lekarzy jak dr.Koźbiał bylo więcej

Bardzo kompetentna i miła lekarka. Dokładnie bada, wyjaśnia szczegółowo co się dzieje i jak należy się leczyć.

Najgorsza wizyta w medicover jaka mi się przytrafiła. Lekarka kpiła sobie z moich objawów, próbowała mi wmówić, że wymyślam sobie problem. Źle się czułam, miałam ból gardła, katar, ból głowy a byłam na dzień przed wyjazdem i poprosiłam ją o 1 dzień zwolnienia żeby się podkurować w domu, ona mi powiedziała, że nic mi nie jest i że moge sobie iść do pracy spokojnie. Po moich prośbach łaskawie wypisała mi L4, a jak podziękowałam i powiedziałam "do widzenia" nic nie odpowiedziała wnerwiona na cały świat, nawet się nie spojrzała. Brak zrozumienia, brak kultury, brak profesjonalizmu - wychodząć z medicover widziałam jak stoi przed wejściem i pali fajka, widac było że niezwykle wyprowadziłam ją z równowagi. Chyba kobiecie się poprzewracało w głowie i zapomniała za co dostaje ciężkie pieniądze pacjentów. Nikomu nie polecam.

Po prostu najlepszy lekarz na jakiego trafiłam do tej pory, na pewno będę chodziła do Pani Doktor dopóki będzie taka możliwość. Pełna kompetencja i odpowiedzialność za pacjenta.

Pełna kompetencja i odpowiedzialność za pacjenta.

Kompetentnie i sprawnie :) Sprawdza się jako lekarz prowadzący.

Kompetentnie i sprawnie :) Sprawdza się jako lekarz prowadzący.

Pani doktor która rozumie potrzeby pacjenta.

Pani doktor która rozumie potrzeby pacjenta.