lekarz Małgorzata Kraszewska

3,7
3,9
3,6

Pani doktor jest osobą przesympatyczną i miłą, ma dobry kontakt z dziećmi i myślę, że jest odpowiednim lekarzem dla nastolatek. Niestety gorzej z leczeniem. Ja chodziłam na prywatne wizyty bardzo długo, wydałam dużo pieniędzy, przyjmowałam wszstkie przepisane leki i nic. Postanowiłam zmienić lekarza i okazało się,że Pani doktor nie postawiła po prostu dobrej diagnozy. Chodze teraz do innego lekarza, jestem po 2 wizytach i już jest dużo lepiej. Nie tylko ja się zawiodłam i sparzyłam bo u mojej znajomej nie rozpoznała w porę torbieli pomimo wszystkich badań i dziewczyna trafiła do szpitala. Podejście do pacjenta, empatia to bardzo ważne cechy lekarza ale postawienie diagnozy i leczenie jest najważniejsze bo często ratuje życie.

Polecam najmilszą i najcieplejszą Panią Ginekolog w naszym miescie. Małgorzate Kraszewską :) polecam i pozdrawiam!

Gdyby nie pani Kraszewska dziś nie miała bym dzieci i to trójki.To wspaniała osoba nigdy się na niej nie zawiodłam a znam panią doktor od 16 lat.

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma osobą. Wszystko byłoby w porzadku gdyby nie fakt, że pomimo zapisów na konkretna godzinę trzeba wysiedziec się w korytarzu. Pani doktor po prostu nie przestrzega godzin umówionych z pacjentkami. Także- jeśli ktos sie nudzi i ma duzo czasu polecam poczekalnie u pani doktor, czas oczekiwania na swoja kolejkę dochodzi nawet do 2 -3 godzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkim bardzo gorąco polecam. Nigdy nie byłam równie zadowolona z usług innego lekarza jak z Pani dr. Kraszewskiej.

Pani Małosia Kraszewska prowadziła moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona że to właśnie Ją wybrałam na swojego ginekologa.Niezwykle uprzejma,miła i delikatna osoba. Zawsze poświęcała mi tyle czasu ile wymagała tego sytuacja.Szczerze polecam!

Strasznie miła kobitka jednak jest kilka ale... 1. straszne kolejki 2. wydaje mi się mało dokładna 3. źle interpretuje wyniki badań. Polecam ją osobom z drobnymi problemami, jednak jeśli ktoś potrzebuje konkretnej pomocy fachowca, niech idzie do kogoś innego.

Strasznie miła kobitka jednak jest kilka ale...
1. straszne kolejki
2. wydaje mi się mało dokładna
3. źle interpretuje wyniki badań.

Niestety nie mam dobrej opinii o tej lekarce. Ma okropne podejście do człowieka. Miałam krwawienie podczas ciąży, a ona potraktowała mnie jak rzecz, jej komentarz "najwyżej zrobi się skrobankę" po prostu mnie zszokował.

Bardzo miła osoba, szczególnie polecam osobom, które obawiają się pierwszej wizyty. Nie ma żadnych zastrzeżeń.

przez jej leczenie miałam poważne problemy. zdecydowanie zdolna, ale niedouczona.