lekarz Małgorzata Kraszewska

Pulmonolog

2,4
2,2
1,9

Nie polecam !! Omijać szerokim łukiem, brak taktu kultury osobistej, wyczucia i jakiejkolwiek empatii . Oby jak najmniej takich " specjalistów".

Gorszego lekarza w życiu nie widziałam. Omijać szerokim łukiem! Arogancka, niemiła i przekonana o własnej wyższości. Tacy „lekarze” zdecydowanie rujnują opinie innym!

Takim ludziom powinno zabraniać się kontaktu z pacjentem. Jest opryskliwa, nie miła, arogancka. Nie odpowiada na zadawane pytania. Podnosi głos na pacjentów. Pomimo zaleceń innych lekarzy nie wystawia skierowania na badanie lecz od razu, by pozbyć się problemu kieruje pacjenta na oddział. Nie polecam wizyt, które dla pacjenta są stresujące.

NIE POLECEM!!Unikajcie jeśli możecie. Nie miła,nie szanuje pacjenta,każda chorobe wiąże z alergią.Mam alergie i astme od ponad 20lat,mimo ze ma karte przed sobą,pyta po co przyszlas i na co chorujesz. Zezwala mnie że pale papierosy! Nie polecam

Zdecydowanie wszystkim odradzam leczenia się u tej Pani. Leczyłam się u niej parę lat na astmę, jeśli można to nazwać leczeniem. Nigdy w zasadzie nie usłyszałam (mimo pytań) od niej jaki jest postęp mojej choroby, czy jest dobrze czy nie jest dobrze. Zawsze ten sam scenariusz: leki i to w dużych dawkach. Mimo, że źle tolerowałam lek, który mi zapisała nie zmieniła go, mało tego wyśmiała mnie, że wiążę swoje złe samopoczucie z tym "cudownym" lekiem który mi zapisała, i że to nie jest możliwe bym miała po tym skutki uboczne. Nie wiem o jakiej uprzejmości tu ludzie piszą, bo ja mam wrażenie że w gabinecie tej pani jestem małą mróweczką a ona conajmniej bogiem.

Zdecydowanie nie polecam ! Pani Doktor jest bardzo nieuprzejma w stosunku do pacjentów, jest opryskliwa. Czasami strach o coś zapytać, bo reaguje nerwowo. Brakuje jej szacunku dla pacjentów, nie wspominając o starszych osobach. Nie udziela żadnych informacji na podstawie wyników badań. Jeśli Pani Doktor nie potrafi współpracować z pacjentami to powinna zmienić zawód.

Zdecydowanie nie polecam !

ZDECYDOWANIE POLECAM PANIĄ MAŁGOSIĘ !!! Miła, uprzejma i bardzo kompetentna! Bardzo wiele Jej zawdzięczam... Zawsze "ludzko" podchodzi do konkretnej sytuacji, w pełni angażując się w nią! Lekarz z powołania...oby więcej takich!!

Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Pani dzieli ludzi na "my" -lekarze i "wy" -czyli reszta społeczeństwa i nie kryje się z tym ani trochę. Poza tym prawi morały nie mające nic wspólnego z daną wizytą ani ze zdrowiem- wydaje się jej, że wszystkie rozumy "pozjadała". Podczas wizyty odniosłem wrażenie, iż stara się za wszelką cenę pokazać swą wyższość, nie wiedzieć skąd sie biorącą, jakby robiła łaske, że w ogóle przyjmuje. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!

Uprzejma, miła i przede wszystkim kompetentna osoba. Nie trzeba być psychologiem aby dostrzec chęć niesienia pomocy. Nie polecam z tego powodu, gdyż będę zmuszony czekać na wizytę w długich kolejkach.

Uprzejma, miła i przede wszystkim kompetentna osoba.
Nie trzeba być psychologiem aby dostrzec chęć niesienia pomocy.
Nie polecam z tego powodu, gdyż będę zmuszony czekać na wizytę
w długich kolejkach.