lekarz Małgorzata Królik

Pani ginekolog jest dobra w swoim fachu,ale jest pewna wada i to bardzo poważna. Ustala po 3 kobiety na tą samą godzinę wizyty.. Nie ma u niej kolejności w godzinach,kto przyjdzie pierwszy ten lepszy,kolejki są takie że za każdym razem jestem godzine przed czasem tak jak ostatnio byłam o 17 gdzie wizyta byla ustalona na 18.15 a weszlam do gabinetu o 20.10 i tak jest z każdą osobą,a niestety przez tyle czasu 3h można wiele innych rzeczy zalatwić,wiele kobiet jest na poczekalni mocno zdenerwowanych,ale z tego co zauważylam kazda wchodzi i milczy a pani doktor dalej przyjmuje jak przyjmowała,aby najwiecej ludzi nałapać.. jeżeli chodzi o ginekologa to jest ok. ale wiem ze np. dr moniakowska jak przyjmuje prywatnie ma 3 wizyty za darmo,u krolikowej za wszystko się płaci..

Ja jestem bardzo niezadowolona.... Przez pol wizyty sobie cos tam spiewala pod nosem. Srednio mila byla.... Przez caly czas mialam wrazenie, ze najzwyczajniej na swiecie ma jakis problem z tym, ze przyszlam akurat do niej na wizyte i zajmuje cenny czas...

Miła, sympatyczna,dbająca o komfort w ciąży. Godna polecenia, wiedząca co mówi, posiadajśca dostateczną wiedzę:)

Polecam.. Kompetentny lekarz.. w ciągu 1 wizyty trafnie zdiagnozowała u mnie moją przypadłość (czego przez okres 3 lat nie potrafił stwierdzić u mnie poprzedni ginekolog)- tzn. ogromną torbiel, nadżerkę i wrodzoną wadę podwójnej macicy. To dzięki niej, jej pomocy, kompetencji i zaangażowania będę mogła mieć w przyszłości dzieci. Zdecydowanie POLECAM.

Wszystko ok...ale zero prywatnosci. Na poczekalni wszystko słychac, jakies radio by sie przydało. Dawno piwinien ktos zwrócic na to uwage!!!

pani doktor prowadziła moją ciążę. Miałam wrażenie że traktuje mnie indywidualnie bez zbędnej rutyny za to z dużym profezjonalizmem

Pani ginekolog z duzym doswiadczeniem i ogromna wiedza na tematy nie tylko z zakresu ginekologii, polecam.

SUPER LEKARKA POLECAM.LEPSZEJ W KLUCZBORKU NIE ZNAJDZIECIE!!!

SUPER LEKARKA POLECAM.LEPSZEJ W KLUCZBORKU NIE ZNAJDZIECIE!!!

Jedyny kompetentny lekarz ginekolog w okolicy, który zna się na problemach hematologicznych kobiet, i ciągle w tej dziedzinie się dokształca. Nie lekceważy poprzednich poronień i każdą taką ciążę traktuje wyjątkowo. Wzbudza zaufanie przez co daje kobietom poczucie bezpieczeństwa, choć nie oszukuje jak coś się dzieje.Po prostu szczery, kompetentny lekarz.

Bardzo opryskliwa kobieta,bez taktu,nie miła,opowiada wiele ,ale nie na temat ... chwilami miałam wrażenie że jest z jej psychiką coś nie tak, poza tym diagnoza jaką mi wystawiła została wyśmiana przez innych lekarzy ...nigdy więcej już do niej nie poszłam...to oczywiście jest moja indywidualna ocena