lekarz Małgorzata Królik

Bardzo opryskliwa kobieta,bez taktu,nie miła,opowiada wiele ,ale nie na temat ... chwilami miałam wrażenie że jest z jej psychiką coś nie tak, poza tym diagnoza jaką mi wystawiła została wyśmiana przez innych lekarzy ...nigdy więcej już do niej nie poszłam...to oczywiście jest moja indywidualna ocena

Jedyny kompetentny lekarz ginekolog w okolicy, który zna się na problemach hematologicznych kobiet, i ciągle w tej dziedzinie się dokształca. Nie lekceważy poprzednich poronień i każdą taką ciążę traktuje wyjątkowo. Wzbudza zaufanie przez co daje kobietom poczucie bezpieczeństwa, choć nie oszukuje jak coś się dzieje.Po prostu szczery, kompetentny lekarz.

polecam jak najbardziej, dzięki Pani doktor zostałam mamą, w 100% fachowa opieka.

Super lekarka,konkretna z doświadczeniem, miło się z nią rozmawia,polecam bardzo.

Profesjonalne podejscie do pacjentki. Co najwazniejsze to to, ze slucha, starannie prowadzi wywiad i zleca badania. Ma duzy zasob wiedzy ktory ciagle poglebia. Wszystko tlumaczy w przystepny dla laika sposob. W pierwszym kontakcie wydaje sie byc niemila ale okazuje sie ze po prostu ma taki sposob bycia. POLECAM.

Nie byłam u tej Pani więc nie mam zdania ale widzę tylko jedną opinię wizyty publicznej i na NE. Pozostałe wychwalające PRYWATNE. Jakie wnioski? Albo wizyt na NFZ nie ma wcale albo tylko na prywatnych się Pani doktor sprawdza a publiczne " z góry" traktuje. Jaki lekarz dla kobiet, które kasą nie mogą szastać?

Bez zbędnej wazeliny ale z całą odpowiedzialnością polecam

Bez zbędnej wazeliny ale z całą odpowiedzialnością polecam

perfekcyjna i zawsze podaje trafną diagnoze

perfekcyjna i zawsze podaje trafną diagnoze

SUPER LEKARKA POLECAM.LEPSZEJ W KLUCZBORKU NIE ZNAJDZIECIE!!!

SUPER LEKARKA POLECAM.LEPSZEJ W KLUCZBORKU NIE ZNAJDZIECIE!!!

Jak najbardziej polecam Panią dr Królik. Chodzę do niej już 9 lat. Prowadziła mi dwie ciąże zagrożone, ale dotrwałam do końca bez komplikacji. Jestem bardzo zadowolona.