Lekarze Pruszcz Gdański

Endokrynolog, Androlog

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
83-000 Pruszcz Gdański

Wspanialy lekarz.leczylam sie u pana doktora na tarczyce i bardzo dobrze wszystko jest od 7 lat polecam jezeli przyjmuje tylko prywatnie to i tak warty jest tych pieniedzy...mily,deliktny dobry fachowiec...
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 20229, 'name': u'Pruszcz Gda\u0144ski'} Stomatolog
                                       lek. dent. Magda Brona-Teżyk

lek. dent. Magda Brona-Teżyk

Stomatolog, Medycyna estetyczna

OLIDENT stomatologia rodzinna
Rogozińskiego 6
Pruszcz Gdański

Mogę gorąco polecić panią doktor Magdę!!!! Rewelacja, bardzo kompleksowe podejście do mojego problemu, a co najważniejsze już widzę różnicę! Zdecydowałam się na mezoterapię igłową osoczem i preparatami. Pani doktor świetnie wszystko wytłumaczyła, że doskonale wiem co mi wstrzykuje. Bardzo dba o to by pacjent wiedział jak najwięcej o danych preparatach które używa!. Profesjonalne podejście, bardzo miła i potrafi uspokoić gdy się człowiek boi. Zabiegi bezbolesne, bo pani doktor używa świetnego ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Izabela Pabin

Cytolog, Ginekolog

83-000 Pruszcz Gdański

jestem bardzo zadowolona że wybrałam panią Izabelę Pabin ,jest bardzo miła ,bardzo dokładnie tłumaczy wszystko .Jest bardzo delikatna i wyrozumiała do tej pory nie spotkałam tak
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Katarzyna Kowalik-Kufel

ul. Sosnowa 30
83-010 Pruszcz Gdański

Jedna z najlepszych pediatrów, na jakich udało nam się trafić. Lekarz z powołania, z podejściem do dzieci, niezwykle wyrozumiała. Wielokrotnie pomagała naszym dwóm synom wyjść z infekcji.
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Marek Rocławski

Ortopeda, Traumatolog

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Doskonały profesjonalista, który łączy wyjątkowy poziom kompetencji, wnikliwości,perfekcji z empatią do pacjenta. Tłumaczenie choroby i sposobu leczenia,poświęcony czas,uprzejmość jest na najwyższym poziomie. Od co najmniej 10 lat nie mogłam znaleźć pomocy przy okropnych bólach kręgosłupa( rwa kulszowa). Dzięki temu ,że trafiłam pod opiekę p. doktora zrozumiałam, że można żyć bez ciągłego bólu.Uzyskałam dokładne informacje co się dzieje , jak można pomóc i co może zadziać się w przyszłości. Wykonany przez ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. med. Katarzyna Traczyk-Barańska

Endokrynolog, Internista

83-000 Pruszcz Gdański

Pare lat wstecz dr Baranska zdiagnozowała u mnie nowotwór tarczycy. Z dużym spokojem i ogromna wiedza tłumaczyła każdy etap , który kolejno będzie następował. Po operacji Dr ustabilizowała mi hormony i cyklicznie Je monitoruje.Niezwykle przemiłe wizyty łącza się z kompetencja Lekarza. Bardzo dziekuje marta K.
Opinia dodana przez: Marta k.

lek. med. Dominika Kiblicka-Kędzior

Neurolog

83-000 Pruszcz Gdański

Highly recommend! The Doctor was prepared - went through all my previous records, was very nice and I could see she cares to give the best advice even though I may not like it (she made me give up running for a while). Went above and beyond in the reasoning and explanations. Superb!
Opinia dodana przez: Taras

Michał Donatt

Pruszcz Gdański

Najlepszy stomatolog na świecie! P. Doktor uratował dwa zeby, które inni stomatolodzy chcieli usunąć proponując w to miejsce implanty. Jednak najważniejsze to to, że doktor zminimalizowal mój strach przed dentystą - miła atmosfera, ogromne poczucie humoru a przede wszystkim fachowość. Do tego przemiłe panie na recepcji. Wielkie brawa.
Opinia dodana przez: Magda

Janusz Milewski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

Niepubliczne Centrum Medyczne
83-000 Pruszcz Gdański

Taki fachowiec to rzadkość w dzisiejszych czasach. Pierwszy laryngolog (a było ich z 5), który nie zbagatelizował choroby. Pan doktor przeprowadził rzetelny wywiad na pierwszej wizycie. Skierował na dodatkowe badania. Dokładnie wytłumaczył opis wyników. Przy tym życzliwy i kompetentny. Nie przepisuje na ślepo leków, które tylko maskują chorobę. Po wielu latach, w końcu dowiedziałam się co mi dolega i zostałam pokierowana na dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Barbara Orfanu

Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe
ulica Wojska Polskiego 6
83-000 Pruszcz Gdański

Naprawdę super fachowiec w swej specjalności.Z wspaniałym podejściem do pacjęta cierpliwa ,wysłucha pacjęta i wystawi odpowiednią diagnozę.Polecam.

dr n. med. Małgorzata Grabowska

Internista, Nefrolog

83-000 Pruszcz Gdański

Jak dla mnie - REWELACJA!!! Mądra, kompetentna, cierpliwa, uśmiechnięta, niezwykle kulturalna, miła wyrozumiała, nadludzko pracowita. Serdecznie polecam PANIĄ DOKTOR! Kilka razy byłem na oddziale i wszyscy są zachwyceni. Bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe, mnie prowadzi od dwóch lat i dzięki niej mam o połowę zmniejszone leki nie czuję się wiecznie zmęczony i uregulowała mi nadciśnienie. Bardzo dobry nefrolog, polecam wszystkim którzy mają problem z nerkami. Tomasz T.
Opinia dodana przez: osesek

lek. dent. Aleksandra Ptak-Kijek

NZOZ Art-Dentica Sebastian Malik
ulica Cicha 15/5
83-000 Pruszcz Gdański

Z całego serca polecam Panią Aleksandrę. Jest prawdziwą profesjonalistka. Jako jedyna rozpoznała przyczynę mojego bólu i zastosowała skuteczne leczenie. Przez 4 miesiące odwiedziłam kilku stomatologów i nikt nie potrafił mi pomóc. Podjęła się leczenia kanałowego 'trudnego' zęba. Jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu i wielkiej empatii.
Opinia dodana przez: Pacjentka z Gdańska

dr n. med. Eliza Wasilewska

Alergolog, Pediatra

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Chciałabym się z panią skontaktować ale nie mam jak ponieważ ostatnio byłam na wizycie we wrześniu i przyjmowała pani w klinice laifemedical w Gdańsku ..a potrzebuje jak najszybszego kontaktu czy ktoś by mógłby mnie poratować nr telefonu do pani doktor? Była bym wdzięczna z góry dziękuję .
Opinia dodana przez: Monika Zasada

lekarz Agnieszka Sirocka

Lekarz rodzinny

ulica Irysowa 10
83-010 Pruszcz Gdański

Doktor Agnieszka jest lekarzem z powołania, wysłucha przebada jak potrzeba to skieruje na badania.Jest bardzo miła, sympatyczna i jak potrzeba to porozmawia wytłumaczy.Bardzo szanuje doktor Agnieszka i chętnie przyjeżdżam do pani Agnieszki na wizytę.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Grzegorz Kozera

Neurolog

Przychodnia Swissmed
Wita Stwosza 1
83-000 Pruszcz Gdański

Kompetentny miły lekarz ma indywidualne podejście i interesuje się losem pacjentów nawet po wyjściu z gabinetu
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Franciszek Zygmunt

Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe
ulica Wojska Polskiego 6
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzo konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta. Cieszę się, że akurat na tego lekarza trafiłem na SOR.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Paweł Kukliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Stomatologiczne"
Grunwaldzka 33
83-000 Pruszcz Gdański

Pan Doktor bardzo delikatny i miły. W swojej pracy wykazuje się pełnym zaangażowaniem i troską. o pacjenta. U Pana Doktora miałam przeprowadzone leczenie kanałowe kilku zębów i wszystkie były bezbolesne. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Judyta

lek. dent. Piotr Górny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Stomatologiczne"
Grunwaldzka 33
83-000 Pruszcz Gdański

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego stomatologa. Wszystkie elementy opiniowane są na najwyższym poziomie. Polecam.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Irena Bąbol

Internista, Diabetolog

ul. Cisowa 16
83-010 Pruszcz Gdański

Od 26 lat nieprzerwanie leczę u Pani doktor cukrzycę i nie mam żadnych powikłań. Chyba nic nie trzeba dodawać bo to nie jest opinia po kilku wizytach.
Opinia dodana przez: Mieczyslaw

lekarz Henryk Bartoszek

Pulmonolog, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna "FAMILIA"
Obrońców Poczty Polskiej 4/5
83-000 Pruszcz Gdański

Najlepszy Lekarz w Polsce . Bardzo miły i uprzejmy , dokładny i precyzyjny . Lekarz z doświadczeniem , godny zaufania . Jak najbardziej na Tak . Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Paweł