lekarz Małgorzata Krystosiak

Wenerolog, Dermatolog

pani "doktor" chamska ,opryskliwa nie nadająca się na kogoś kto ma pomagać pacjentom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo rzetelna pomoc i fachowa. Pani doktor jest strasznie miła u uprzejma. Moim zdaniem najlepszy dermatolog w naszym regionie. Polecam

Chodziłam z tradzikiem. Przestałam jak sie dowiedziałam ze wszystkim pacjentom z takimi problememami przepisuje zel DUAC. Na kazdej recepcie bylo ze dalej, ze potrzeba czasu itd. Przeniosłam sie do Szczecina, tam na 1 wizycie zrobiono mi badania i odpowiednio do tego dobrano leki, ktore pomagaja, oraz dostaje antybiotyk by zwalczyc to od srodka. A tu? Duac i Duac.. a na wypadajce włosy przepisała kapsułki ktore sama bez recepty moge sobie kupic w aptece. Nie polecam. Fakt sympatyczna, miła ale mam wrazenie ze nie bada dokładnie.

Wykupiłem leki według recepty pani Dr. niestety nie pomogła straciłem tylko $, samo przeszło bez zbędnych leków za 70zł.

Pani dr jest naprawdę dobra i przesympatyczna

Pani dr jest naprawdę dobra i przesympatyczna

Nie musi znać się na wszystkim grunt, że doskonale zna się na swoim fachu. Doktor godna polecenia!

Pani doktor jest ok zawsze pomoże jak tylko może mi pomogła dobrze dobrała leki i jest wbrew poprzedniej opinii osoba sympatyczna , która porozmawia ze swoim pacjentem na różny temat !!!

Kobieta w ogólne nic mi nie pomogła. Jest niesympatyczna i nie zna się na wszystkim. Nie polecam jej!! Tylko bierze kasę i nic więcej.

bardzo mila pani doktor, duzo czasu poswieca pacjentowi, odpowiada obszernie na kazde pytanie i to bardzo szczegółowo, umie swietnie dobrac leki i srodki pomocnicze. bardzo polecam

Lekarz godny zaufania ,uprzejmy znajacy sie na swojej pracy,dobrze rozpoznaje chorobe i stosuje odpowiednie leczenie.