mgr Małgorzata Kubicka

Psycholog, Psychoterapeuta

Super lekarz , miła kompetentna , polecam ... Jestem pacjentką przez dłuższy czas , zawsze mogę polegać nawet kiedy zadzwonię , czy napiszę postawi mnie na duchu.

Pani Małgosia to bardzo dobry psycholog. Szybko potrafi dojść do sedna problemu, wzbudza zaufanie i jest bardzo uprzejma. Jak Psycholog to tylko Pani Kubicka!! Polecam gorąco!❤

Małgosia Kubicka zna się na rzeczy ;) do każdego podchodzi z uśmiechem i pomocą dłonią. Mila, uprzejma i kompetentna. Czasu może faktycznie mało ale to wina NFZ. Pewnie jakby mogła to by przyjmowała na dłużej

Kompletnie się nie zgadzam ze wcześniejszymi opiniami. Pani Kubicka jest godna polecenia, czuje się przy niej swobodnie. Czas szybko przy niej mija ale to świadczy o tym że jest wspaniałym rozmówcą jak i słuchaczem. Nie ma również różnicy czy chodziłam prywatnie czy do przychodzi .. zawsze była przemiła. Jak psycholog .. to tylko Pani Małgorzata Kubicka !!

Dzięki psychoterapii u Pani Małgosi odzyskałam równowagę i spokój wewnętrzny.Pozwoliła mi spojrzeć na wiele spraw z innej strony.Pani Małgosia pozwoliła mi zrozumieć,że ode mnie tak naprawdę wiele zależy,że to JA decyduję jak ma wyglądać moje życie.Gorąco wszystkim polecam.MM

Jestem pacjentkom Pani Małgosi od kilku m-cy. Dzięki niej spojrzałam na pewne sprawy pod innym kontem. Jest przemiłą kobietą, gaduła :-) bardzo lubię wizyty i przede wszystkim czuję w nich wsparcie i pomoc. Polecam!

Pani Małgorzata jest bardzo uprzejma.Bardzo lubię wizyty u niej. Nie zamieniłabym jej na innego psychologa i sama poleciłam mojej przyjaciółce. Dba o pacjentów, wzbudza zaufanie , jest konkretna i rzeczowa.Szkoda tylko, że jest tak ograniczana czasowo.Nim się człowiek obejrzy a koniec wizyty.Ale to nie jest uzależnione od niej.

Zupełnie nie rozumiem wcześniejszych komentarzy. Pani Małgosia jest b.miła, zawsze ma dobre słowo, tłumaczy jeśli się o coś spytam, jedynie co mogłoby być dłuższe to czas wizyty. Byłam wcześniej u 3 psychologów, kobiet i mężczyzn i wiem że wybrałabym ja jeszcze raz.. serdecznie polecam:)

serdecznie polecam:)