lekarz Małgorzata Kurmaniak

Wizyty domowe

Dobry lekarz, na pewno godny polecenia interesuje się pacjentem kieruje na specjalistyczne badania oby więcej takich lekarzy, pozdrawiam...

Jeden z najlepszych lekarzy który jest dla pacjenta a nie na odwrót.Chodziłem do wielu lekarzy,ale tylko Ona jest z powołania,dba o chorego i leczy do skutku.Dziękuje że do Pani trafiłem i lecze się.

POLECAM,kompetentna,profesjonalna lekarka!!Do tego przesympatyczna i przyjemna. Zna się na tym co robi. Pełny profesjonalizm.

Bardzo, bardzo dobra lekarka. Ludzka i , normalna. Polecam. Zna się na swoim fachu. Wysłucha pacjenta, przeprowadzi porządny wywiad medyczny, przebada szczegółowo.

Nie polecam.... Chyba ze ta pani w opiece lekarskiej za ktora sie placi jest milsza. Recepte zle wypisala musialam kupic lek bez refundacji i ma chyba zdolnosc jasnowidzenia bo bez badania wypisala takie farmazony w karcie .... No i nawet nie trzeba specjalnie buzi otwierac by wiedzial co jest. Takich lekarzy pseudorodzinnych powinni razem z calym nfzetem w kosmos wystrzelic.

Polecam. Szkoda, że tacy lekarze to wyjątek. Profesjonalnie, miło i przede wszystkim skutecznie. Dziękuję.

Świetny fachowiec. Ogromna wiedza i doświadczenie. Ze stoickim spokojem wyjaśnia wszystkie wątpliwości i odpowiada na wszystkie pytania. Świetne podejście do pacjenta i wysoka kultura .

Gorąco polecam. Bardzo miła i rzetelna pani doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki niej pokonałam boreliozę.

Dzięki niej pokonałam boreliozę.