Małgorzata Kurs

Dietetyk

Podczas wizyty potrafi wysłuchać pacjenta, nie popędza , nie pogania po prostu umie słuchać, co do wiedzy to jestem pełna podziwu dla tej młodej osóbki wszystko potrafiła po ludzku z cierpliwością wytłumaczyć , rozpiska zaleceń po raz pierwszy była dla mnie jasna, teraz po dwóch miesiącach podczas robienia badań dopiero doznałam prawdziwego szoku, wyniki są o wiele lepsze, ja nie czuję się już senna, podsumowując wszystko ogromna wiedza, cierpliwość , ciepło dla chorego i uśmiech który jest chyba już znakiem rozpoznawczym :) Ja polecam z całego serca, nie wyobrażam sobie nikogo innego, cieszę się że tak trafiłam.Dziękuje serdecznie za wszystko.
Agnieszka(tarczyca+dna)

Wizyty dopasowane do potrzeb, nie naciąga niepotrzebnie na wizyty, efekt widoczny a co najważniejsze utrzymujący się.Rzadko piszę opinie ale tutaj mogę z czystym sumieniem polecić szczególnie w chorobach takich jak moja czyli zaburzeniach metabolicznych.

Wymagająca, skuteczna, potrafiąca motywować i przede wszystkim zawsze uśmiechnięta i ciepła.Wiedza niesamowita o wszystko można zapytać, nie popędza na wizytach pomimo kolejek poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba.Godna polecenia

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Gdańsk"?

mediart
80-298 Gdańsk
Sports-Med
Ul. Uphagena 28, 80-237

Klinika Baltica
al. Grunwaldzka 82 (centrum Manhattan)
80-244 Gdańsk
Akademia Skutecznej Diety - Gabinet Gdynia