lekarz Małgorzata Kuzimska

Psychiatra

3,9
3,5

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście. Pani jest bardzo sympatyczna, rozmowna potrafi wysłuchać i doradzić. Doskonały kontakt telefoniczny. Wizyta jest umawiana na konkretny dzień i godzinę. Leki dobrane właściwie. Bardzo serdecznie polecam.

Pani Małgorzata bardzo dobry specjalista,miła,otwarta.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Po prostu,najlepszy lekarz,wspaniała kobieta.Od samej wizyty robi się lepiej,polecam gorąco Panią Doktor;-)Pozdrawiam Beata

Po trzech wizytach u Pani Doktor jestem w pełni usatysfakcjonowana jej podejściem do mojego problemu oraz skutecznością terapii. Jest osobą życzliwą i starającą się z osobistym zaangażowaniem rozwiązać problem. Polecam nawet tym którzy sceptycznie odnoszą się do młodych psychiatrów.

bardzo miło wspominam wizytę u tej Pani.Jest młoda,ale się stara i polecam ją zwłaszcza dla osób sceptycznie podchodzących do psychiatrów.Polecam:)

Bardzo dobry lekarz, polecam ze względu na kompetencje i podejście do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, polecam ze względu na kompetencje i podejście do pacjenta.

Na początku było bardzo miło. Jednak leczenie nie pomogło. I Pani Doktor nie dała sobie rady z poprawką tego co nie wyszło tylko dalej zapisała te same leki. Wizyta u innego lekarza spowodowała zmianę leków i teraz jest dobrze. Pani Doktor jest miła ale... Nie poradziła sobie

Miła Pani doktor która niewiele pomoże. Leki zalecone, brane ale bez skutku. Zmiana lekarza pomogła dopiero

Zmieniłam lekarza dla mojej matki w poradni i niestety zawiodłam się bo zmienieły się zasady przyjęć. Pani Doktor nie bardzo umie poradzić sobie z trudnym leczeniem starszej osoby. Wracam do poprzedniego lekarza

Pani Doktor jest ciepłą osobą i kompetentnym psychiatrą. Polecam!!!!

Pani Doktor jest ciepłą osobą i kompetentnym psychiatrą. Polecam!!!!

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Diagnoza i sposób leczenia właściwy i skuteczny. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Toruń"?

Szeroka 25
Toruń