lekarz Małgorzata Kuzimska

Psychiatra

Zmieniłam lekarza dla mojej matki w poradni i niestety zawiodłam się bo zmienieły się zasady przyjęć. Pani Doktor nie bardzo umie poradzić sobie z trudnym leczeniem starszej osoby. Wracam do poprzedniego lekarza

Pani doktor nie ma czasu dla pacjentów, nie rozmawia z nimi na temat schorzeń i planowanego leczenia. Wizyta trwa 10min, po czym wychodzimy z receptą na lek, który bez dokładniejszego zbadania nie powinniśmy dostać. Nie polecam

Zdecydowanie ma mniej wiedzy niż jej koledzy z przychodni. Kilka razy byłam z mamą i uważam, że nie uczy się od nich. A powinna bo inni lekarze w tej przychodni zdecydowanie pomagają