lekarz Małgorzata Kwiatkowska

Pediatra

Bardzo dobry lekarz. Kompetentna. Bada dokładnie, kompleksowo. Nie zaczyna leczenia od antybiotyków, lecz od nowych leków na bazie składników naturalnych (miód, zioła). Uważnie słucha (naprawdę wszystkiego, każdego niepokoju rodzica), wyciąga wnioski, radzi i uspokaja. Zawsze poświęca dużo czasu (nie woła: "następny", tylko czeka, aż mały pacjent i jego mama/tata/babcia/opiekun, którzy uzyskali odpowiedź na wszystkie pytania sami opuszczą gabinet). Każdy objaw opisuje, jaki jest, jak może się zmienić i jaki lek proponuje. Ma niezwykłe podejście do dzieci, jest sympatyczna i ludzka. Zdecydowanie polecam.

Lekarz z powołania.Oby wszyscy lekarze tacy byli. Poswieca swoj czas w 100% i wszystko dokładnie tłumaczy. Swietne podejscie do dzieci i jest bardzo sympatyczna Pania Doktor :)

Swietny lekarz z bardzo do brym podejsciem do dzieci:) zarowno miła jak i kompetetntna..kilkakrotnie korzystalam z jej uslug i za kazdym razem leki przepisywane mojemu synkowi byly strzalem w 10:) zawsze chetnie doradzi..polecam!!!

Jedyny lekarz jakiemu z czystym sumieniem oddaję w ręce swoje dziecko i nigdy(od ponad 3 lat) się nie zawiodłam. Bardzo kompetentna, cierpliwa, serdeczna lekarka. Miałam ogromne szczęście trafić na Nią.:-)

bardzo dobry lekarz,polecam.jestem bardzo zadowolona.

bardzo dobry lekarz,polecam.jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobry lekarz!!Nigdy mnie nie zawiodła i moje dziecko ją lubi.

Bardzo dobry lekarz!!Nigdy mnie nie zawiodła i moje dziecko ją lubi.

Nie ma co komentować.Oby wszyscy lekarze byli tacy jak Pani doktor. Polecam każdemu.

Super lekarz z idealnym podejściem do dziecka, stawia trafne diagnozy, w razie potrzeby jest w stanie doradzić i odesłać do dobrego specjalisty.

bardzo dobre podejście do dzieci,wyrozumiała,bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i wspaniała specjalistka zna sie na swojej pracy!ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU!!!!

Wspaniała lekarz! Zawsze trafnie stawia diagnozę, tłumaczy szczegółowo stan zdrowia i chorobę dziecka. Uspakaja rodzica :) Bardzo miła i kompetentna. Ufam jej całkowicie!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Skarżysko-Kamienna"?

Pułaskiego 1 lok. 10

al. marsz. Piłsudskiego 36