mgr Małgorzata Ledwoń

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy, Wizyty domowe

Serdecznie polecam usługi Pani Małgosi korzystałam z oferty wielu dietetyków, których niekoniecznie interesowały wyniki moich badań i zamiast pomóc mogli mi zaszkodzić. W chorobie, którą u mnie wykryto podczas zaleconych badań nie powinnam jeść większości produktów wysokobłonnikowych, które były polecane na zbicie wagi przez inne osoby. Dlatego polecam serdecznie bo Panią Gosie interesuje pacjent a nie szybki zarobek :)

Polecam. Fachowa obsługa, indywidualne podejście do pacjenta . Rzetelna . Fajne , zdrowe,proste przepisy.

Pani Małgorzata jest osobą bardzo kompetentną.Szczegółowo oraz przystępnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, a dieta skomponowana przez panią Małgorzatę jest skuteczna.

Wspaniały i bardzo skuteczny dietetyk, potrawy ułożone przez Panią Małgosię są naprawdę smaczne a utrata kilogramów gwarantowana.

Podejście super ,leczymy się cała rodziną i jesteśmy zadowoleni. Czas jaki jest poświęcony pozwala na szybką diagnozę. Pacjent zawsze osiąga swój cel czy to zdrowotny czy "wagowy"(też zdrowotny:)).

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Tychy"?

Centrum Dietetyczne Pro Vitao
ul. Arctowskiego 3
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Grupowa Praktyka Lekarza Rodzinnego "Alfa-Med" s.c.
Cechowa 19
43-300 Bielsko-Biała
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia Symetria Monika Fuchs
Partyzantów 21
43-200 Pszczyna
Instytut Dietetyki
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice