Serdecznie polecam usługi Pani Małgosi korzystałam z oferty wielu dietetyków, których niekoniecznie interesowały wyniki moich badań i zamiast pomóc mogli mi zaszkodzić. W chorobie, którą u mnie wykryto podczas zaleconych badań nie powinnam jeść większości produktów wysokobłonnikowych, które były polecane na zbicie wagi przez inne osoby. Dlatego polecam serdecznie bo Panią Gosie interesuje pacjent a nie szybki zarobek :)

Polecam. Fachowa obsługa, indywidualne podejście do pacjenta . Rzetelna . Fajne , zdrowe,proste przepisy.

Gorąco polecam! Pani Małgosia to świetny fachowiec, doskonale potrafi dobrać odpowiednią dietę, wystarczy trzymać się zaleceń i waga sama leci w dół. W moim przypadku było to około kilograma na tydzień. Jeśli ktoś ma problem z wagą i nie potrafi schudnąć powinien odwiedzić panią Ledwoń. Dzięki niej wiem już jak i co jeść, czego nie łączyć, żeby nie przytyć, co jeść żeby utrzymać wagę. Naprawdę warto spróbować!

Podejście super ,leczymy się cała rodziną i jesteśmy zadowoleni. Czas jaki jest poświęcony pozwala na szybką diagnozę. Pacjent zawsze osiąga swój cel czy to zdrowotny czy "wagowy"(też zdrowotny:)).

Pani Małgosia bardzo mi pomogła schudnąć, jestem Pani Małgosi bardzo wdzięczna. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy polecam w 100% . Bardzo dziękuje :)

Pani Małgorzata jest osobą bardzo kompetentną.Szczegółowo oraz przystępnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, a dieta skomponowana przez panią Małgorzatę jest skuteczna.

Wspaniały i bardzo skuteczny dietetyk, potrawy ułożone przez Panią Małgosię są naprawdę smaczne a utrata kilogramów gwarantowana.

Jest idealna, profesjonalna i niezastąpiona. Bardzo polecam!!!

Jest idealna, profesjonalna i niezastąpiona.
Bardzo polecam!!!