Małgorzata Lenkajtis-Walczowska

Polecam, jestem bardzo zadowolona z leczenia. Bezboleśnie, fachowo. P. doktor wnikliwie oceniła stan moich zębów i zgryzu.

Polecam, jestem bardzo zadowolona z leczenia.
Bezboleśnie, fachowo. P. doktor wnikliwie oceniła stan moich zębów i zgryzu.

Parę lat wstecz, leczyłem swoje zęby w tym gabinecie prywatnie. Było bardzo miło. Ostatnio postanowiłem pójść na nfz. Całkiem inne podejście i traktowanie.Już podczas próby umówienia się na wizytę zostałem okrzyczany, że dla pacjentów na fundusz jest inny numer telefonu. Pani jest miła i uprzejma na tyle ile jej zapłacimy za wizytę. Leczenie przebiegało zazwyczaj bezboleśnie. Z uwagi na zachowanie Pani co do pacjentów z nfz niestety nie polecam tego gabinetu.

Powiem krótko, nigdy więcej!!! W połowie zabiegu wyszłam z płaczem, mimo próśb o znieczulenie pani twierdziła że nic mnie nie boli i wymyslam. Najgorszy dentysta u którego kiedykolwiek byłam. Poradnia dla dzieci? W życiu bym tam nikogo nie zaprowadzila a co dopiero dziecka!

Bardzo kompetentna,polecam!Nie długa kolejka,zwróciła uwagę na mój zły zgryz,poleczyłam zęby nez stresu!

Być może dlatego, że była to wizyta na NFZ, a nie prywatny wkład do portfela tej pani. Nie oceniam dobrze tego lekarza, byłam u niej kilka razy, ale traktowała mnie jak gówniarę i na dodatek nie uprzejma. Najwyraźniej traktuje pacjentów wg portfela. Teraz korzystam z usług innego lekarza i jestem zadowolona :)

Bardzo kompetentna, uprzejma i cierpliwa. Polecam osobom które boją się stomatologa. Pierwszy dentysta który poważnie potraktował moje obawy i lęki. Zero bólu, bardzo delikatna!