lek. med. Małgorzata Lewickalek. med. Małgorzata Lewicka - zdjęcie profilowe

lek. med. Małgorzata Lewicka

Psychiatra

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą, absolwentką ŚUM w Katowicach i studiów podyplomowych z psychoterapii na UJ w Krakowie. Na co dzień pracuję w Oddziale Psychiatrii WSS nr 4 w Bytomiu. Gabinet prywatny prowadzę od 2004r. obecnie w pon. i wt.
Ponad 25-letnie doświadczenie w zawodzie zdobyłam w pracy w szpitalu, w poradniach, w DPS-ie, jako konsultant ZUS i biegły sądowy w przedmiocie uzależnienia od alkoholu.
Potrzebujących pomocy, tych których „beczka na stres” jest pełna… zapraszam

Jestem pacjentem tego oddziału już od 16 lat i zawsze mogłem liczyć na wsparcie Dr. Lewickiej czy innych wspaniałych na tym oddziale lekarzy i wspierającej służby medycznej. Nie zgadzam się całkowicie z opinia pacjenta Antoniego tym bardziej ze Pani doktor go nie leczy. Serdecznie wszystkich z zespołu pozdrawiam życząc pomyślności i sukcesów. Oddany pacjent...

Serdecznie wszystkich z zespołu pozdrawiam życząc pomyślności i sukcesów.
Oddany pacjent...

Nie polecam,zero rezultatów leczenia, jest niemila,nieprzyjemna, oschła, uwaza się za niewiadomo kogo,mi nie pomogła

Jeśli masz problemy natury emocjonalnej, zgłoś się do Pani Doktor Małgorzaty Lewickiej. Korzystałam z pomocy Pani Doktor.Pomogła mi wyjść na prostą. Rzeczowa, cierpliwa, empatyczna.Wielkie dzięki.Serdecznie pozdrawiam. L.K.

Witam, przestawałam sobie radzić, było ciężko, coraz gorzej. Poszłam do tej Pani doktor bo mi poleciła koleżanka. Wysłuchała mnie. Powiedziała żeby brać jakieś pastylki. Nie wierzyłam że pomogą ale brałam. Dziś jest dobrze, wróciła radość, radzę sobie a od ponad roku leki nie są mi potrzebne!!! Dziękuję i pozdrawiam Agnieszka

witam, dopadła mnie nieznośna depresja. wybrałam Panią doktor według ocen właśnie na tym portalu. niezwykle ciepłe przyjęcie tak ważne przy tego typu problemie. zaskoczył mnie silny uścisk dłoni przy przywitaniu. w ten sam sposób Pani doktor żegna swoich pacjentów. dla mnie to niecodzienne zachowanie w gabinecie lekarskim. w mojej ocenie Pani doktor jest rewelacyjna - ciepły, troskliwy człowiek, który się nie spieszy, wysłuchuje, pomaga i doradza. pozostaje w stałym kontakcie pod telefonem komórkowym w razie "niespodzianek". dokładnie w ten sposób wyobrażałam sobie wizytę u psychiatry. leki po ok. 1,5 tygodnia ...

witam,
leki po ok. 1,5 tygodnia zaczęły przynosić ulgę.ceny według porównań są niezwykle umiarkowane.
jeżeli potrzebujecie specjalistycznej pomocy gorąco polecam. pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia.

Pani doktor bardzo dobre ma podejście do pacjenta, jest skuteczna w swoim działaniu, już wiele mi pomogła i skutecznie wyleczyła, zdecydowanie polecam!

Bardzo zrównoważona i budząca zaufanie pacjenta. Pomogła bliskiej mi osobie. Poleciłam znajomym szukającym pomocy psychiatry - osoby te były zadowolone z prowadzonego leczenia. Cierpliwa i ciepła w stosunku do pacjętów. Poleceam

pani doktor jest bardzo uprzejma, profesjonalnie podchodzi do problemu; nie mam zastrzeżeń co do metod leczenia ani środków farmakologicznych przepisywanych przez tą panią. dzięki jej leczeniu człowiek potrafi normalnie funkcjonować na co dzień . Poleciłabym ta panią każdej osobie potrzebującej fachowej pomocy.

Pani doktor Lewicka jest bardzo uprzejmym, spokojnym, opanowanym i kompetentnym lekarzem. Wcześniej byłam pacjentką dwóch innych lekarzy tej dziedziny, ale ich podejście do pacjenta w żaden sposób nie da się porównać z wizytami u pani Lewickiej. Polecam każdemu, kto ma problemy i szuka pomocy. Beata

Moja opinia jest całkowicie odmienna. Zaordynowane przez panią doktor leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty. Poleciłam już zarówno w rodzinie (moje skłoności do depresji najprawdopodobniej odziedziczyłam), jak i znajomej - i też są zadowoleni. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka kultura osobista i szacunek dla pacjenta - tak rzadkie wśród lekarzy, nawet przyjmujących prywatnie!