lekarz Małgorzata Lis

Laryngolog

Niepoważny człowiek, dzisiaj moja Żona była i tej kobiety bo bardzo złe się czuła i podejrzewaliśmy ze może mieć COVID. Małżonka od wczoraj strasznie kaszle ma gorączkę i ból całego ciała, a lekarka nawet nie zmierzyła jej temperatury. Osłuchała ja i stwierdziła zapalenie górnych dróg oddechowych. Zero jakiegokolwiek pojęcia o wykonywanym zawodzie. Na pytanie czy może zrobić test na COVID bo niestety sami musieliśmy o to zapytać, kobieta stwierdziła ze żona ma suchy kaszel i nie ma potrzeby robienia testu... co to ma być ja się pytam? Zobaczymy co będzie dalej, jak jutro żona będzie się czuć. Jeśli coś się jej stanie nie odpuszczę temu pseudolekarzowi.

Miła i pozytywna Pani Doktor Lis, więcej takich osób którzy przywracają wiarę w lekarzy:) Polecam i Zapraszam Wszystkich do Niej :)

Jestem mile zaskoczona po wizycie u pani doktor, jest pozytywnie nastawioną osobą przez co budzi sympatie pacjenta (u niej nikt nie odczuje, ze jest do odhaczenia jako kolejna osoba z listy). Doklanie przeprowadza wywiad, wykonuję badanie i bardzo dobrze wszystko wyjasnia, poswieca czas pacjentowi. Lekarz z powolania. Polecam.

Świetny laryngolog,pani Lis przywróciła mi wiarę w lekarzy ,dobra diagnoza i leczenie.napewno wybiorę się tam z dziećmi.polecam