lekarz Małgorzata Machowicz

3,3
3,9
3,5

ODRADZAM ! PANI "DOKTOR" NIE POWINNA BYC LEKARZEM. MIALAM STWIERDZONA NADZERKE Z TEGO CO SLYSZALAN STWIERDZA TO U KAZDEJ KOBIETY. ZA WIZYTE ZAPLACILAN 300 ZL GDZIE MIALO BYC 150, DOSTALAM TYSIAC RECEPT PONIEWAZ NADZERKA BYLA PONOC ZAAWANSOWANA NA TYLE ZE TYLKO WYPALANKA WCHODZILA W GRE. PO ODEBRAODEBRANIU WYNIKOW CYTOLOGI PANI DOKTOR POWIEDZIALA " RAKA JESZCZE NOE MASZ ALE USUNAC NADZERKE TRZEBA". JESTEM PO WIZYCIE U INNEGO GINEKOLOGA, GDY USLYSZAL TO CO PANI DOKTOR STWIERDZILA, POWIRDZIAL ZE WIEKSZYCH BZDUR NIE SLYSZAL I NIC KOMPLETBIE MI NIE DOLEGA . DODAM JESZCZE ZE PANI DOKTOR PROBOWALA ODESLAC MNOE Z KWITKIEM GDY CHCIALAN ODEBRAC WYNIKI CYTOLOGI. PRZESTRZEGAM BO TO NIE LEKARZ A OSOBA KTORA PATRZY ZEBY JAK NAJWIECEJ PIENIEDZY WYCIAGNAC OD PACJENTA.

Pani doktor prowadziła moje poprzednie ciążę. Pierwsza straciłam, druga byłam na podtrzymaniu. Tym razem miałam znowu problemy na początku ciąży i trafiłam do szpitala z plamieniami. W szpitalu dostałam zalecenia by leżeć i brać leki na podtrzymanie. Po tyg. na wizycie kontrolnej, pani doktor stwierdziła że mam odstawić wszystkie leki i wracać do pracy w markecie. Pojechałam na konsultacje do innego lekarza i kategorycznie stwierdził że leki trzeba brać. Najlepiej leżeć i w żadnym wypadku nie wracać do pracy. Powiedział również że nadrzerka która była u mnie wymrazana jakiś czas temu przez Panią doktor jest zle usunięta i wymaga poprawy po porodzie. Moja opinia pani doktor skłania się ku temu że źle ocenia stan pacjentki co może zagrażać dziecku i bardzo możliwe że gdybym poszła prywatnie została bym o wiele lepiej potraktowana.

Panią doktor uważam za najlepszego lekarza ginekologa w Kępnie. Chodzę do niej od 3 lat i zawsze stawiała trafne diagnozy. Moją ciąże też bardzo dobrze prowadziła...chociaż miałam wiele problemów w ciąży zawsze mogłam liczyć na pomoc pani doktor. Dzięki niej donosiłam i urodziłam zdrowe dziecko. Naprawdę gorąco polecam tego ginekologa. A i dodam jeszcze, że pani doktor jest bardzo uprzejma, miła i mimo że ma tyle pacjentek zawsze mnie pamięta.

czytam tan profil i nie mogę uwierzyć w te wszystkie pochwały, ja w wieku 18 lat i ze stwierdzoną epi zaszłam w ciąże i ja wybrałam jako lekarza bo sąsiadki chodziły! i co usłyszałam na wizycie że ciaża jest rozwija się prawidłowo ale epi (padaczka) jest podstawą do usunięcia bo mogę urodzić kalekę albo nie donosić obecnego męża i ojca dziecka wyzwała od nie odpowiedzialnych gówniarzy a mnie wyśmiała i to ma być podejście do sprawy? w ten sam dzień zadzwoniłam do Pana dr. Kapicy o konsultację zbadał mnie zrobił usg i przepisał odpowiednie leki typu kwas foliowy i witaminy dodał ze Pani doktor albo jest nie douczona albo żyje jeszcze starym systemem że dzieci matek chorych na epi można i powinno się skrobać .jestem nie zadowolona i nigdy w życiu do niej nie wrócę. obecnie córka którą miała bym niby usunąć ma 8 lat jest zdrowa, córkę 4letnią i 2 letnią bez powikłań i komplikacji dzieci zdrowe.

Gorąco polecam - chodzę do niej 10 lat - jej opinie są trafne i co najważniejsze nie jestem u niej anonimowa - pamięta mnie. Z pierwszym dzieckiem chodziłam do pana Książka - co wizyta pytał się mnie o termin porodu i od 7 m-ca słyszałam że brzuch mam nisko, przepisał lekarstwo, które jak się okazało nie potrzebnie i że lada chwila urodzę - urodziłam 2 tygodnie po terminie. Druga ciąża była zagrożona ale pani doktor prowadziła mnie super i nie faszerowała mnie lekarstwami "na zapas" jak to było przedtem. Jedynym minusem pani doktor jest to że lubi się spóźniać - jeżeli ktoś nie pracuje i ma czas to ok - gorzej jeżeli wychodzisz na pół godziny a wracasz po godzinie, ale i tak jest cudowna.

Pani Doktor godna w 100% polecenia,chodziłam z trzecią ciążą na PAŃSTWE wizyty i w przeciwieństwie do innych Kępińskich lekarzy,była prze miła,uprzejma,wyrozumiała,potrafi słuchać i doradzić,robi wszelkie kompleksowe badania,a po za tym bez najmniejszego problemy daje zdjęcia usg maleństwa mam ich około 7 :) Dziękuje Pani doktor,bo dzięki niej ja i dzieciko jesteśmy cali i zdrowi,gdyż przechodziłam poważne stany "ANEMI" Szerze polecam każdej kobiecie w ciąży,fachowa opieka!!

Cudowna Pani doktor. Dla mnie osobiście jest to Anioł na ziemi. Choruję na nowotwór złośliwy szyjki macicy, przeszłam ciężką operację, chemioterapię, teleterapie i brachyterapię. Pani doktor zajmuje się mną cudownie, mieszkam bardzo daleko, lecz dla Pani doktor to bez znaczenia, pomaga mi jak może- konsultuje z najlepszymi specjalistami w Polsce, rzetelnie tłumaczy mi funkcjonowanie mojego organizmu, pomaga mi i leczy skutki uboczne zastosowanego przez onkologów leczenia. Wspiera mnie emocjonalnie i zawsze ma dobre słowo dla mnie. Wspaniała lekarka, wspaniała kobieta -polecam gorąco bo jest to Lekarka z Pasją i z ...

Cudowna Pani doktor. Dla mnie osobiście jest to Anioł na ziemi.

Wspiera mnie emocjonalnie i zawsze ma dobre słowo dla mnie. Wspaniała lekarka, wspaniała kobieta -polecam gorąco bo jest to Lekarka z Pasją i z Powołaniem :):):).
Dziękuję za wszystko
Kasia z Bielska

Dr Machowicz prowadziła moja ciąże i osobiscie uwazam za najlepszgo lekarza w Kępnie (jesli chodzi o profezjonalizm bo tu to bardzo róznie bywa)nie traktuje pacjenta jak zło konieczne - co prawda nie było jej przy samym porodzie ale okazało sie to zbedne. Interesuje sie pacjentem ...odwiedziła mnie w szpitalu. Chodze do niej od 21 roku zycia tj prawie 10 lat nigdy nie zawiodłam sie na niej i nie moge złego słowa na nią powiedziec. Szczerze polecam ... miła, grzeczna, pomocna - czujesz sie u mniej bezpiecznie i masz do niej 100% zaufania.

Polecam Panią doktor! Profesjonalne zachowanie i niezwykle uprzejma , widać - że wczuwa się w swoją role. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście jak Pani Machowicz , to na wizyty u lekarzy o wiele przjemniej by się chodziło.

Kiedy poszłam do dr Machowicz po raz pierwszy i usłyszała, że tabletki antykoncepcyjne, których używałam wcześniej, nie do końca mi odpowiadały, to zrobiła mi badania hormonalne. A na silne bóle menstruacyjne przepisała mi dość silne, ale skuteczne leki w miare przystępnej cenie. Jak dla mnie-naprawdę warto! A do tego rozmowa, bardzo przyjemna, podczas której pani doktor wytłumaczyła mi wszystko odnośnie lekarstw które mi przepisała. I bonus: żaden lekarz, mimo torbieli na jajnikach u mojej mamy, nie pokusił się o zrobienie dodatkowych badań, a dr Machowicz tak!