lekarz Małgorzata Machowicz

Dzięki p.Machowicz mam dzieci, bo ona jako jedyna w okolicy odważyła się powiedzieć, że nie potrafi mnie wyleczyć i skierowała do kliniki do Poznania. Inni lekarze faszerowali mnie lekami. Niestety podejście p. Machowicz do pacjenta zależy w dużej mierze od dnia. Czasami jest bardzo cierpliwa i potrafi wysłuchać i pomóc. Czasami traktuje zbywająco. Dlatego ocena średnia.

Dr Machowicz prowadziła moja ciąże i osobiscie uwazam za najlepszgo lekarza w Kępnie (jesli chodzi o profezjonalizm bo tu to bardzo róznie bywa)nie traktuje pacjenta jak zło konieczne - co prawda nie było jej przy samym porodzie ale okazało sie to zbedne. Interesuje sie pacjentem ...odwiedziła mnie w szpitalu. Chodze do niej od 21 roku zycia tj prawie 10 lat nigdy nie zawiodłam sie na niej i nie moge złego słowa na nią powiedziec. Szczerze polecam ... miła, grzeczna, pomocna - czujesz sie u mniej bezpiecznie i masz do niej 100% zaufania.

Cudowna Pani doktor. Dla mnie osobiście jest to Anioł na ziemi. Choruję na nowotwór złośliwy szyjki macicy, przeszłam ciężką operację, chemioterapię, teleterapie i brachyterapię. Pani doktor zajmuje się mną cudownie, mieszkam bardzo daleko, lecz dla Pani doktor to bez znaczenia, pomaga mi jak może- konsultuje z najlepszymi specjalistami w Polsce, rzetelnie tłumaczy mi funkcjonowanie mojego organizmu, pomaga mi i leczy skutki uboczne zastosowanego przez onkologów leczenia. Wspiera mnie emocjonalnie i zawsze ma dobre słowo dla mnie. Wspaniała lekarka, wspaniała kobieta -polecam gorąco bo jest to Lekarka z Pasją i z ...

Cudowna Pani doktor. Dla mnie osobiście jest to Anioł na ziemi.

Wspiera mnie emocjonalnie i zawsze ma dobre słowo dla mnie. Wspaniała lekarka, wspaniała kobieta -polecam gorąco bo jest to Lekarka z Pasją i z Powołaniem :):):).
Dziękuję za wszystko
Kasia z Bielska

Lekarz P. Machowicz przepisała mi HTZ bez przeprowadzenia badania ginekologiczneg, cytologicznego Otrzymałam wcześniej skierowanie na oznaczenie FSH za, które musiałam zapłacić-wizyta była w ramach NFZ.

Kiedy poszłam do dr Machowicz po raz pierwszy i usłyszała, że tabletki antykoncepcyjne, których używałam wcześniej, nie do końca mi odpowiadały, to zrobiła mi badania hormonalne. A na silne bóle menstruacyjne przepisała mi dość silne, ale skuteczne leki w miare przystępnej cenie. Jak dla mnie-naprawdę warto! A do tego rozmowa, bardzo przyjemna, podczas której pani doktor wytłumaczyła mi wszystko odnośnie lekarstw które mi przepisała. I bonus: żaden lekarz, mimo torbieli na jajnikach u mojej mamy, nie pokusił się o zrobienie dodatkowych badań, a dr Machowicz tak!

Mam bardzo dobre zdanie o pani doktor. Prowadziła mi dwie ciąże w tym jedną z bliźniakami. Robiła mi często różne badania, mam zdjęcia z badań USG. Urodziłam zdrowe, piękne dzieci. Polecam ją każdej kobiecie.

Polecam ją każdej kobiecie.

Ta Pani "nie zauważyła" torbiela 5 na 7 cm!!! Bez komentarza, wnioski się same nasuwają...

Jak można być lek. med. kiedy nie potrafi się stwierdzić w ktorym tygodniu kobieta jest w ciąży, nie robiąc jej przy tym żadnych badań ogólnych- jedynie zmierzone zostało ciśnienie na 3 wizycie i co najważniejsze: WYSYŁA SIĘ KOBIETĘ DO DOMU KTÓRA OD KILKU TYGODNI MA OBUMARŁY PŁÓD TWIERDZĄC, ŻE JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU, ŻE DZIECKO SIĘ PRAWIDŁOWO ROZWIJA!!!!! SKANDAL!!! KOBIETY NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ, ŻE ZDJĘCIA Z USG NIE DOSTAJE SIĘ NA KASĘ CHORYCH TYLKO PRYWATNIE!!!!