dr n. med. Małgorzata Majewska-Paradowska

Protetyk

W gabinecie u Państwa Paradowskich miałem wstawiane implanty, jestem bardzo zadowolony z tej usługi. Dzięki nim cieszę się teraz pięknymi zębami ! Zabiegi wykonane były bardzo sprawnie , nie czułem żadnego bólu! Wszystko było sterylne i profesjonalne . Chciałbym serdecznie polecić Państwa Paradowskich i bardzo podziękować ! Efekt jest cudowny !

W Aldencie leczę się już od lat i jestem bardzo zadowolona . Leczenie nic nie boli , Pani doktor wszystko tłumaczy . Atmosfera jest sympatyczna i bezstresowa . Wizyty dostosowane są czasowo do moich możliwości . Zawsze jestem przyjmowana na czas . Bardzo polecam !

Miałam wykonywane licówki u Pani doktor Paradowskiej i jestem jej bardzo wdzięczna bo efekt jest super! Cały zabieg bezbolesny , krótki czas czekania na oddanie licówek , przyjemna atmosfera , bardzo sympatyczny i służący pomocą personel. Polecam się tam udać naprawdę !

Polecam wykonanie protez u Pani doktor, wszystko jest dopracowane do moich potrzeb i wymagań, teraz mogę się cieszyć pięknym uśmiechem!! Dziękuję i polecam!

Bardzo polecam Panią doktor, miła i bardzo ciepła osoba, która swój zawód wykonuje z pasją. Leczenie jest całkowicie bezbolesne na czym mi akurat najbardziej zależało. Polecam raz jeszcze!!

Pani doktor bardzo miła, wizyta była przyjemna, leczenie zębów nic nie bolało, na koniec otrzymałam próbki różnych past do testowania. Jestem bardzo zadowolona z tego że udałam się właśnie do Pani doktor Paradowskiej .

Najlepsza Pani doktor ! Szybko , bezboleśnie i do tego przemiła atmosfera , lekarze w całym Aldencie bardzo życzliwi , Panie asystentki zawsze pomocne, dogodne terminy wizyt . Bardzo polecam !

Jestem stałym pacjentem Pani Doktor Małgorzaty i zdecydowanie polecam ! Miła, serdeczna atmosfera , zero bólu, zero stresu. Całe leczenie wykonywane jest zawsze sprawnie i bardzo starannie. Wypełnienia są bardzo estetyczne, wręcz imitują żywy ząb. Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani doktor. Polecam każdemu Klinikę Aldent !

Ja również polecam Dr Małgosię i cały Aldent, najlepsi z najlepszych ! Z Panią doktor wizyty nie są straszne wręcz przeciwnie bardzo sympatyczne , sprawne i co najważniejsze BEZ BÓLU czego każdy z nas się obawia idąc do stomatologa . Naprawdę cieszę się że z moimi zębami trafiłam właśnie do tej kliniki . Serdecznie polecam ! Naprawdę warto !

Polecam Doktor Małgorzatę, konkretna i zdecydowana Pani Doktor. Leczenie przebiegało sprawnie i bezboleśnie , pierwszy raz u stomatologa miałam tak wysoki komfort wizyty. Czułam się wręcz dopieszczona , przemiły personel zarówno lekarzy jak i asystentek . Naprawdę gorąco polecam !