dr n. med. Małgorzata Majewska-Paradowska

Protetyk

Dzisiaj miałem pierwszą wizytę u Pani doktor Paradowskiej i jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu jak i uprzejmości pracowników całej kliniki. Wreszcie ktoś podszedł do mnie z empatią, przez co czułem się bardzo komfortowo. Bardzo polecam Panią doktor jej podejście i profesjonalizm jest na bardzo wysokim poziomie POLECAM!!!

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani doktor Paradowskiej . Miło, sprawnie a przede wszystkim bez boleśnie . Byłem tam ja , potem przyprowadziłem swoją żonę i dziecko , zostaliśmy przyjęci kompleksowo. Aldent polecam każdemu bo naprawdę warto się tam udać !

Bardzo gorąco polecam Panią doktor Paradowską jak i cały zespół Aldent, świetne podejście do pacjenta, leczenie kompleksowe. Gabinety są świetnie wyposażone co umożliwia leczenie szybko, sprawnie i bezboleśnie.

Polecam gorąco panią doktor!! Chodzę do niej z moją 4 letnią córeczką, która panicznie bała się wizyt u dentysty po pierwszym spotkaniu wyszła z uśmiechem na buzi byłam zdumiona że sama siedzi na fotelu nie trzeba jej trzymać. Po wizycie dostała dyplom który wisi w jej pokoju. Gdy teraz jeździmy na wizyty kontrolne mała z uśmiechem na twarzy jeździ do swojej ulubionej pani doktor. Polecam!!

Polecam Aldent!! Doskonali specjaliści, którzy pracują z powołania. Miałem duże problemy z zębami bałem się że trzeba je będzie usuwać ale zostały one wyleczone z czego jestem bardzo zadowolony. Bardzo miła atmosfera panie asystentki zawsze wszystko wytłumaczą. Jestem bardzo zadowolony polecam!

Bardzo polecam!! Pani doktor jest bardzo sympatyczna i przyjazna za nim zaczęła mnie leczyć dokładnie wytłumaczyła mi krok po kroku jak będzie wyglądało leczenie. Jestem bardzo zadowolona z leczonych zębów. Polecam!!

Bardzo polecam!!

Bardzo polecam Aldent! Profesjonalni specjaliści znający się na rzeczy ! Doprowadzili moje zęby do idealnego stanu , dzięki czemu mogę się w pełni uśmiechać nie stresując brzydkim uzębieniem. Wszystkie zabiegi wykonywane bezboleśnie i w pełnej sterylności, do tego miły i ciepły personel służący zawsze pomocą . Bardzo cenię Państwa Doktorów Paradowskich bo są cudownymi lekarzami i ludźmi! Jeżeli ktoś ma kłopoty z zębami to tylko oni , nikt inny ! Zawsze będę polecać Aldent!

Wykonano u mnie nie udana korone 4 punktowa w orto dent na kalinie.za duza i inne kolory 4 zebow pani doktor usunela problem i wykonala doskonala proteze.

Zapłaciłem trochę dużo ale nie żałuje dzisiaj mam piękne zęby POLECAM BARDZO !!!

świetny lekarz polecam miałam robione leczenie kanałowe bardzo profesjonalne podejście czysto i estetycznie polecam!!!!!!!!!!!!!!!