dr n. med. Małgorzata Majewska-Paradowska

Protetyk

Bardzo profesjonalne podejście do leczenia pani doktor Małgorzaty wystawiła mi dwie pląby piaskowanie i czyszczenie zapłaciłem za wszystko 350 zł trwało 20 minut. Szczerze bardzo polecam.

Leczę u pani Małgosi moją córeczkę ma 5 lat bała się panicznie dentysty , jak to dziecko miała "zapuszczone" ząbki i muszę powiedzieć że pani Małgosia bardzo profesjonalnie zajęła się leczeniem jest przemiła umie tak zagadać dziecko że nawet córcia nie zdążyła krzyknąć.Nadmieniam że ząbki były leczone bez znieczulenia. POLECAM!!!!

OBY WIĘCEJ TAKICH SPECJALISTÓW..FAKT TROSZKE KOSZTUJĄ WIZYTY W ALDENCIE ALE COŚ ZA COŚ...PRZNAJMNIEJ WIEM ZA CO PŁACĘ

Po wizycie u innego lekarza miałem problem z zębem leczonym kanałowo, zdecydowałem sie na wizyte w aldent i musze wystawić bardzo pozytywną opinię. Profesjonalne podejście do pacjenta, miło, uprzejmie z dokładnym wytłumaczeniem co się dzieje z zębem i co najważniejsze fachowe leczenie. Nie mam teraz najmniejszych problemów z zębami. Polecam.

Witam! Gorąco polecam Panią dr Paradowską. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Pomimo ogromnego strachu leczenie zęba z dużym problemem było prawie przyjemnością.W końcu odkryłam bardzo dobrego stomatologa. Polecam wszystkim bojącym się fotela stomatologicznego!

Witam!

Potwornie profesjonalnie i miło. Polecam

Potwornie profesjonalnie i miło.
Polecam