lekarz Małgorzata Malec-Zaniewska

Lekarz rodzinny

2,5

Totalny brak empatii i szacunku!! Pani Doktor została poproszona o wystawienie skierowania na podstawowe badania krew Ob, odmówiła stwierdzając że nie może na NFZ wystawić takiego skierowania. Kiedy tłumaczyłem że w rodzinę jest kilka nowotworów i jest to ważne badanie Pani Doktor odłożyła słuchawkę w trakcie rozmowy. Skandal!!

Od wielu lat korzystamy "rodzinnie" z porad Pani doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni - tym bardziej, że mamy dwoje niepełnosprawnych - dorosłych już dzieci. Z uwagi na ilość pacjentów, którzy chcą dostać się do Pani doktor ze zrozumiałych względów były opóźnienia w przyjęciu pacjentów. Trzeba jednak zaznaczyć, że niektóre osoby korzystają z usług Pani doktor nieuzasadnienie zbyt często, czasami aby pogadać. Wiem to z wieloletniego doświadczenia korzystania z usług Przychodni MSWiA. Pozdrawiam, Tadeusz Szmytke

Wiem to z wieloletniego doświadczenia korzystania z usług Przychodni MSWiA.

Pozdrawiam,
Tadeusz Szmytke